HUAWEI Ascend Mate2 4G pro rychlou síť LTE

HUAWEI Ascend Mate2 4G

Třída telefonů s velkým displejem (tabletofony, phablety, tabletony) je bohatší o nový výkonný přístroj HUAWEI Ascend Mate 2 4G, připravený pro provoz v rychlé LTE síti.

Společnost Huawei na veletrhu CES 2014 představila nový model HUAWEI Ascend Mate2 4G s větším IPS displejem o úhlopříčce 6,1 palce, výkonným čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,6 GHz, baterií s kapacitou 4050 mAh. Telefon je vybaven zadním fotoaparátem 13 MPx a předním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů. Telefon je tenký 9,5 mm tenký, má stylový tvar a ergonomické pouzdro, takže ideálně padne do dlaně.

HUAWEI Ascend Mate2 4G

HUAWEI Ascend Mate2 4G je vybaven vlastním uživatelským rozhraním Emotion UI 2.0, které obsahuje režim „jedné ruky“. Funkce plovoucích oken umožňuje multitasking a nabízí současný přístup k poznámkám, zprávám, kalendáři a kalkulačce, navíc je možné rozhraní snadno a pohodlně upravit dle potřeb konkrétního uživatele. Mezi zajímavosti patří i funkce Gloves Mode pro ovládání v rukavicích a Driving Mode, který aktivuje hlasitý odposlech při řízení.

Reklama/Advertisement

 HUAWEI Ascend Mate2 4G

Škála konektivity telefonu je opravdu široká, zahrnuje WiFi, Bluetooth 4.0 rychlé připojení CAT4 LTE až 150 Mbps.

Cena ani dostupnost na trhu zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj a foto: HUAWEI

 

Reklama/Advertisement