Huawei TalkBand N1 – Bluetooth sluchátka s pohybovými senzory a 4GB pamětí

Hi-Fi stereo Bluetooth sluchátka Huawei TalkBand N1 jsou prvními se 4GB vnitřní paměti  pro ukládání až 1000 skladeb ve formátu MP3, s možností volání přes Bluetooth a sledováním sportovních výkonů.

TalkBand N1 jsou opatřeny vysoce kvalitními reproduktorovými komponenty a uživatelům tak přináší profesionální kvalitu zvuku, která se díky komorovému ladění vyrovná kvalitě high-endových sluchátek. TalkBand N1 mají frekvenční rozmezí 20–20kHz a poskytují vysoce kvalitní, expresivní zvuk. Pomocí přenosové technologie APTX Bluetooth si uživatelé mohou vychutnávat zvuk v CD kvalitě přes Bluetooth sluchátka.  Po připojení k chytrému telefonu slouží TalkBand N1 také jako zdravotní a sportovní tracker, mezi jehož funkce patří např. krokoměr, výpočet vzdálenosti, sledování spotřeby kalorií a další. Jedna z funkcí rovněž umí vysílat jména nebo telefonní čísla příchozích hovorů, takže na cestě o žádný hovor nepřijdete.

Díky konstrukci typu X s měkkým gumovým povrchem z TPU váží sluchátka TalkBand N1 příjemných 18 gramů a jsou odolná proti prachu a vlhkosti na úrovni IP54, takže jsou i u aktivních uživatelů odolná např. proti potu. Magnetický design „pecky“ sluchátka mění TalkBand N1 z běžných sluchátek na módní doplněk typu náhrdelníku. TalkBand N1 se dodává ve třech stylových barvách: stříbrné, šedé a červené. Doporučená maloobchodní cena sluchátek bude 119 euro (3250 Kč).

Reklama/Advertisement

Zdroj a foto: Huawei

Reklama/Advertisement