Reklama/Advertisement

Rychlý disk HyperX Predator PCiE SSD

HyperX, divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., na veletrhu CES oznámila uvedení SSD úložiště s názvem HyperX Predator PCIe SSD. Na trhu by se měl tento nejvyšší a nejrychlejší model řady SSD HyperX objevit v únoru 2015.

HyperX Predator PCIe SSD uživatelům vedle velkých kapacit (240 GB, 480 GB) nabídne i velmi vysokou rychlost přenosu dat. Plánována je navíc také velkokapacitní verze s 960 GB úložištěm, která by se měla na trhu objevit koncem prvního nebo začátkem druhého čtvrtletí letošního roku. Rozhraní generace 2.0 x4 je rychlejší než SSD s rozhraním SATA a poskytuje rychlosti až 1400 MB/s pro čtení a 1000 MB/s pro zápis, díky nimž bude mít multitasking ultra rychlou odezvu a celkově se zrychlí celý počítač. Srdcem disku je řadič Marvell 88SS9293. Rozměrový formát M.2 zaručuje podporu platforem nové generace se slotem M.2 PCIe. Kromě toho je k dispozici i verze disku s adaptérem HHHL (half-height, half-length, čili poloviční výška, poloviční délka) určená pro mnoho stávajících základních desek, které patici M.2 nemají, a umožňující zasunout disk do volného standardního slotu PCI Express. Adaptér HHHL se dodává jednak se standardními úchytkami a jednak s úchytkami pro tenčí profil, aby disk bylo možné použít i v počítačích se štíhlou konstrukcí.

Technické údaje:

  • Rychlost: Připojení přes PCIe poskytuje vyšší rychlosti, než mají SSD disky s rozhraním SATA
  • Úžasný výkon: Multitasking s ultra rychlou odezvou a celkové zrychlení počítače
  • Spolehlivost: Bytelná a odolná konstrukce umožní využít váš počítač až do krajních mezí
  • Provedení: M.2 s volitelným adaptérem HHHL (Half-Height Half-Length) pro PCIe zajišťuje použití disku ve spojení s novými i staršími základními deskami
  • Záruka: Tříletá záruka, bezplatná technická podpora

Cena nových disků nebyla dosud oznámena

Zdroj a foto: HyperX, Kingston

You must be logged in to post a comment Login