Kingston Digital přenosný SSD disk XS2000 s kapacitou 4 TB

přenosný disk Kingston Digital SSD XS2000 4 TB

Společnost Kingston Digital Europe Co LLP představila 4 TB verzi kapesního přenosného SSD disku XS2000, který využívá rychlost rozhraní USB 3.2 Gen 2×2 a svými parametry představuje novou generaci kompaktních externích disků na cesty.

XS2000 podporuje bleskové rychlosti až 2 000 MB/s, aby mohli uživatelé produktivněji pracovat bez čekání na přenos dat. Nabízí mimořádný výkon a kapacity až 4 TB k přenášení a editaci obrázků ve vysokém rozlišení, 8K videí a velkých dokumentů.

přenosný disk Kingston Digital SSD XS2000 4 TB

Disk se připojuje přes rozhraní USB Type-C, což umožňuje snadno zpracovávat soubory na libovolném počítači nebo mobilním zařízení. XS2000 má ve srovnání s typickým přenosným SSD diskem pouze poloviční velikost, odolává vodě a prachu až do stupně krytí IP55 a je dodáván s odnímatelným ochranným pouzdrem, takže je ideálním společníkem, když vyrážíte ven za prací nebo zábavou.

Reklama/Advertisement

Disk XS2000 je k dispozici v kapacitách 500 GB až 4 TB a vztahuje se na něj omezená pětiletá záruka s bezplatnou technickou podporou. Více informací najdete na kingston.com.

Cena pro ČR zatím nebyla zveřejněna, v eshopu Kingston je nabízen za 499.99 USD, tedy cca 11 600 Kč.

Zdroj a foto: Kingston

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement