Kingston FURY spolupracuje s G2 Esports jako oficiální dodavatel herních pamětí

Kingston Fury + G2 Esports

Kingston FURY, herní divize společnosti Kingston Technology Company, zahájila partnerství s jednou z předních světových značek zábavy a e-sportů – G2 Esports – jako oficiální dodavatel herních pamětí a úložišť.

Síla legendárních hráčů z G2 se naplno rozvine s pomocí vysoce výkonných pamětí DRAM a disků SSD Kingston FURY, které pozvednou jejich herní systémy na vyšší úroveň.

Společnost Kingston si uvědomuje význam a potenciál e-sportů a je hrdým podporovatelem a pravidelným sponzorem e-sportovních týmů. Partnerství mezi Kingston FURY a G2 Esports teprve začíná, ale není to poprvé, co společnost Kingston spolupracuje s jejím zakladatelem Carlosem Ocelote Rodriguezem.

Bývalý profesionální hráč SK Gaming zná výkon produktů Kingston, protože má zkušenosti s řadou HyperX.

Navrženo pro hráče

„Společnost Kingston nedávno nově uvedla na trh paměťové produkty s označením Kingston FURY, navržené pro hráče a počítačové nadšence, takže jsme velmi rádi, že můžeme G2 přivítat v rodině příznivců značky Kingston,“ řekl Robert Allen, marketingový ředitel společnosti Kingston pro region EMEA.

„Značka Kingston je se mnou nejdéle jako partner i jako hardware, který k hraní her a práci používám s důvěrou už řadu let,“ řekl Carlos ‚Ocelote‘ Rodriguez, zakladatel a generální ředitel organizace G2 Esports. „Mám rád tuto firmu, její lidi a pokrokový přístup, který je vidět ve všem, čím se zabývá.“

Společnost Kingston se připojuje ke stále se rozšiřujícímu seznamu partnerů G2. Fanoušci se můžou těšit na speciální kreativní obsah od obou značek.

Zdroj a foto: Kingston

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.