Lehká nabíjecí čelovka Varta Outdoor Sports Ultralight H30R

čelová svítilna Varta Outdoor Sports Ultralight H30R

Svítilny a zejména čelovky jsou praktické nejen na cestách. Často se ovšem stává, že když je zrovna potřebujeme, tak mají vybité baterie a náhradní samozřejmě nejsou po ruce. Nejen tento problém řeší novinka v podobě výkonné čelovky Varta s nabíjecí baterií.

Praktickým aspektem je také samotné nabíjení s využitím microUSB portu. Interní Li-Polymer baterii tak nabijete pomocí nabíječky mobilu, připojením k počítači nebo např. také z powerbanky. Čelovka se tak stává ideálním řešením např. na kempování nebo tábor. Majitel nemusí řešit baterie, ale stačí si vzít nabitou powerbanku a získat tak jednoduše desítky nabití.

čelová svítilna Varta Outdoor Sports Ultralight H30R

O samotném nabíjecím procesu informuje stavová dioda ve třech stupních – červená, žlutá a zelená (0-15, 15-40 a 40 – 100 %). Světelnou část má na starosti 3W LED s výkonem 300 lumenů a dosvitem až 91 m. K dispozici je plynulé stmívání včetně zapamatování nastavení s tím, že max. doba svícení je 21 h při nejnižším výkonu.

Ať máte v plánu sportovní aktivitu nebo jen procházku, světla bude rozhodně dostatek. Výklopná hlava čelovky umožňuje světlo jednoduše nastavit dle potřeby. Z praktických vlastností potěší možnost čelovku používat samostatně s pomocí přiloženého klipu (např. na opasku, triku), váha pouze 47 g a pratelný hlavový popruh.

Vhod přijde také vodotěsnost dle specifikace IPX4 a odolnost vůči pádům.  Součástí balení je 1m nabíjecí microUSB kabel. Čelovka je k dispozici ve dvou barevných provedeních – bílé a limetkové.

Cena: 799 Kč, k dostání např. na www.remivar.cz           

Další informace zde: www.varta-ag.com/en/consumer

Zdroj a foto: Varta

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.