LG StanbyME: 27palcová televize s dotykovou obrazovkou pracuje až 3 hodiny bez napájení

bezdrátová dotyková televize LG StanbyME

LG StanbyME je nová televize společnosti LG, která bude oficiálně představena na veletrhu spotřební elektroniky CES 2022 v lednu příštího roku. Televize s LCD panelem a úhlopříčkou 27 palců je vybavena vysokým stojanem, který umožňuje její snadné přenášení a umístění kdekoliv v prostoru.

Jedná se spíše o lifestylový televizor, který snadno postavíte do kuchyně, obývacího pokoje ke svému křeslu nebo sedačce. Může sloužit jako malý prezentační displej na poradách, lze si jej představit jako zařízení pro zobrazování reklamy v obchodech, výlohách atd.

Obrazovku LG StandbyMe je možné natáčet a naklánět, její dotyková plocha usnadní snadné ovládání. Zařízení s označeníje vybaveno HDMI a USB porty, ale jako každá současná chytrá televize dokáže streamovat obsah ze zařízení se systémem Android nebo iOS. Hmotnost celého produktu, tedy TV i se stojánkem, by se měla pohybovat kolem 17,5 kg. 

Výrobce se zatím k ceně ani dostupnosti oficiálně nevyjádřil, ale na Ebay je televize LG StandbyME nabízena za 1169 USD (téměř 26000 Kč) s možností zaslání od druhé poloviny ledna 2022.

Zdroj a foto: LG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.