Logitech Keys-To-Go – ultra přenosná klávesnice pro mobilní zařízení

Logitech představuje ultra přenosnou klávesnici Logitech Keys-To-Go pro mobilní zařízení s Androidem a Windows. Klávesnice je vybavena Bluetooth rozhraním, díky štíhlému a lehkému provedení je snadno přenositelná a potažení tkaninou FabricSkin ji pomáhá chránit před politím a nečistotami.

Klávesnice Logitech Keys-To-Go má optimálně rozložené klávesy pro pohodlný pocit při psaní a samostatnou řadu dedikovaných tlačítek s klávesovými zkratkami operačních systémů Android a Windows. Obsahuje také skládací stojánek, který usnadňuje pohodlné psaní na smartphonech. Tento přenosný stojánek se připojí ke klávesnici a podrží váš smartphone ve vzpřímené poloze. Rozměry klávesnice jsou  242 x 137 x 6 mm a její hmotnost činí 180 gramů.

logitech_keys-to-go_android_black_wiping

Klávesnice Logitech Keys-To-Go bude dostupná pro zařízení s platformou Android 4.1 a vyšší nebo s operačním systémem Windows 7 a novějším. Očekává se, že k dostání ve Spojených státech, Evropě a vybraných zemích bude počátkem dubna 2015 za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.

Reklama/Advertisement

Zdroj a foto: Logitech

Reklama/Advertisement