Logitech představuje nové myši a klávesnice z kolekce „Designed for Mac“

nové klávesnice a myši Logitech Designed for Mac

Společnost Logitech představila novou kolekci produktů „Designed for Mac“, které jsou vytvořeny tak, aby spolehlivě a bez problémů spolupracovaly s počítači Mac v nejrůznějších podmínkách.

Nová kolekce obsahuje klávesnici MX Mechanical Mini for Mac, myš MX Master 3S for Mac, myš Lift for Mac a BluetoothⓇ klávesnici K380 for Mac v nové borůvkové barvě Blueberry.

Klávesnice MX Mechanical Mini for Mac

První mechanická klávesnice Logitech optimalizovaná pro počítače Mac, která je k dispozici v odstínech šedi Space Gray a Pale Gray, má rozložení kláves charakteristické pro počítače Mac s možností přizpůsobení klávesových zkratek a urychlení kreativní práce pomocí aplikace Logi Options+.

Klávesnice MX Mechanical Mini for Mac je vybavena nízkoprofilovými spínači Tactile Quiet a chytrým podsvícením Smart Backlighting, aby se dala používat za jakýchkoli světelných podmínek.

klávesnice Logitech mechanical mini for mac a myš logitech mx master 3s for mac

Můžete k ní připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS, iPadOS nebo iOS pomocí technologie Easy-Switch nebo ji nabíjet kabelem USB-C i během práce.

Myš MX Master 3S for Mac

Myš MX Master 3S for Mac vznikla přepracováním svého ikonického vzoru pro potřeby pokročilých uživatelů počítačů Mac. Je dodávána v odstínech šedi Space Gray a Pale Gray a kombinuje to, co už jste si oblíbili, s novými funkcemi pro maximální pohodlí, efektivitu a plynulost práce.

S elektromagnetickým rolovacím kolečkem MagSpeed prosvištíte 1 000 řádků během jediné sekundy a můžete si nastavit také citlivost snímání polohy v rozmezí 1 000 až 8 000 DPI pro přesnou práci na jednom nebo více monitorech s vysokým rozlišením.

myš Logitech mx master 3s for mac

MX Master 3S for Mac je vybavena tichými tlačítky, dokáže fungovat i na skleněném povrchu, dá se rychle dobíjet kabelem USB-C i během používání a díky technologii Easy-Switch k ní lze připojit až tři různá zařízení Apple se systémy macOS nebo iPadOS.

Myš Lift for Mac

Myš Lift for Mac je vertikální ergonomická myš, které je ideální pro lidi s malou až středně velkou rukou a splňuje požadavky na celodenní pohodlnou práci. Byla vyvinuta a otestována v laboratoři Logitech Ergo Lab a díky sklonu v úhlu 57° bude vaše ruka v poloze umožňující pohodlné držení a snadnou manipulaci s myší.

myš Logitech Lift for Mac

Zápěstí je tak během celého dne méně namáháno a ruka i horní část těla zůstávají v přirozenější poloze.

Bluetooth klávesnice pro více zařízení K380 for Mac (Blueberry)

Moderní minimalistická klávesnice pro více zařízení K380, která připomíná klávesnici notebooku, se perfektně integruje do vaší sestavy Apple a bez problémů funguje na všech zařízeních tohoto výrobce.

Bluetooth® klávesnice pro více zařízení K380 for Mac (Blueberry)

Lehká a prostorově úsporná klávesnice v nové barvě Blueberry má vyduté klávesy, což podporuje pohodlné, plynulé a mimořádně tiché psaní jak za pracovním stolem, tak na cestách. Klávesnice se dá připojit k MacBooku, iPadu nebo iPhonu pouhým stisknutím tlačítka pomocí technologie Easy-Switch.

Logitech a udržitelný rozvoj

Výrobky Logitech, včetně kolekce „Designed for Mac“, jsou navrženy tak, aby uspokojily uživatele nejen po funkční a estetické stránce, ale také s ohledem na dopad na životní prostředí a společnost. Plastové díly v periferiích MX for Mac a Lift for Mac obsahují certifikované recyklované plasty, které dávají druhý život plastům z vyřazené staré spotřební elektroniky. Jejich podíl činí:

  • 47 % u MX Mechanical Mini for Mac v barvě Space Gray,
  • 36 % u MX Mechanical Mini for Mac v barvě Pale Gray,
  • 27 % u MX Master 3S for Mac v barvě Space Gray,
  • 22 % u MX Master 3S for Mac v barvě Pale Gray,
  • 54 % u Lift for Mac.

klávesnice myši Logitech designed for Mac

Všechny produkty Logitech jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální. Jejich čistý uhlíkový dopad snižujeme tím, že je navrhujeme s ohledem na udržitelnost a využíváme obnovitelné zdroje energie všude, kde je to možné. Náš zbytkový dopad kompenzujeme také nákupem kvalitních certifikovaných kompenzačních produktů z oblasti lesního hospodářství nebo obnovitelných zdrojů energie a od komunit zasažených klimatickými změnami.

Dostupnost a cena

Produkty „Designed for Mac“ budou v České republice k dostání od září 2022 u tradičních partnerů a na Logitech.com a u dalších globálních prodejců za tyto doporučené maloobchodní ceny:

  • MX Mechanical Mini for Mac: 4 390 Kč
  • MX Master 3S for Mac: 3 190 Kč
  • Lift for Mac: 1 190 Kč
  • K380 for Mac: 1 349 Kč.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.