Monitor BenQ SW321C jako první získal certifikát TÜV Rheinland

Monitor BenQ SW321C získal certifikaci TÜV Rheinland cena

BenQ oznámil zisk certifikátu TÜV Rheinland pro monitor BenQ SW321C. Model ze série PhotoVue, určené profesionálním fotografům a video editorům, ji obdržel za vynikající antireflexní vlastnosti a touto certifikací se pyšní jako vůbec první monitor na světě.

Antireflexní povrchová úprava

Technologie A.R.T., vyvinutá předním výrobcem panelů AUO Corporation, poskytuje realistický, čistý obraz, zatímco jeho povrchová úprava s antireflexními vlastnostmi má pozitivní vliv na ochranu očí a pohodlí při práci za různých světelných podmínek.

Právě tyto vlastnosti vedly k zisku certifikace TÜV Rheinland, předního světového garanta.

Na základě mnoha přísných mezinárodních norem, včetně těch pro kontrolu povrchu obrazovky, testování odlesků a odrazů světla, certifikace TÜV Rheinland Anti-Reflection oceňuje vynikající vlastnosti monitoru SW321C zejména v oblasti Ambient Contrast Ratio (ACR), který zajišťuje profesionální kvalitu obrazu a vynikající barevný kontrast při intenzivním okolním osvětlení, resp. různých zdrojích světla.

„Náš monitor SW321C využívá A.R.T panel, který splňuje certifikaci TÜV Rheinland. Stal se tak prvním monitorem, který profesionálům nabízí displej eliminující nepříjemné odlesky a odrazy světla tak, aby se zážitek pohledu na monitor maximálně přiblížil pohledu na fyzickou fotografii na papíru,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „Exkluzivní software BenQ Paper Color Sync minimalizuje odlišnosti, resp. dosahuje vynikající přesnosti barev při porovnání mezi obrazovkou a výsledným tiskem.“

Přesné zobrazení barev

Monitor je vybaven technologií AQCOLOR zaručující maximální přesnost a konzistentnost barev na celé ploše obrazovky. Integrovaný A.R.T. panel, a s tím spojený a certifikovaný zobrazovací výkon, dále umocňuje technologie BenQ Paper Color Sync přibližující pohled na obrazovku reálnému pohledu na výsledný tisk.

Monitor BenQ SW321C získal certifikaci TÜV Rheinland cena

BenQ také dopředu avizuje, že se chystá v budoucnu navázat na SW321C a A.R.T. panel využívat ve všech dalších připravovaných modelech určených pro tento segment.

Dostupnost a cena

BenQ SW321C je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 45 990 Kč s DPH v Česku a 1 880 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu