Monitor Philips 34E1C5600HE potěší 34″ prohnutým displejem i webkamerou

Monitor Philips 34E1C5600HE je vybaven 34″ prohnutou obrazovkou s VA LCD technologií a UltraWide Quad HD (3440 x 1440) rozlišením. Uživetele potěší integrovaná 5MP webová kamera s mikrofonem a vestavěné stereo reproduktory. 

Jednotné kontaktní místo pro produktivní práci na dálku

Philips 34E1C5600HE má funkce pro všechny profese, od oborů zaměřených na grafiku, jako je fotografie a CAD-CAM, až po obory orientované na čísla, jako je účetnictví a finance. Díky svému 34palcovému vysoce výkonnému panelu, rozlišení CrystalClear UltraWide QHD 3440 x 1440 a technologii Ultra Wide-Color nabízí tento monitor výjimečně živý a uspokojivý vizuální zážitek.

Široké pozorovací úhly 178°/178° v kombinaci s velkorysým formátem 21:9 vedou k vyšší produktivitě se spoustou prostoru pro porovnávání vedle sebe, velké tabulky a pohodlnou spolupráci se spolupracovníky.

Reklama/Advertisement

Kromě vynikajícího vizuálního výkonu vybavuje Philips 34E1C5600HE profesionály pracující z domova pohodlnými a inteligentními funkcemi, které podporují jejich soustředění a produktivitu. Například, videokonference jsou nyní hlavním pilířem práce na dálku a tento monitor nabízí kvalitu, spolehlivost a zabezpečení, které uživatelé hledají.

Vestavěná 5MP webová kamera, certifikovaná pro Windows HelloTM, přináší vysoce kvalitní obraz, zatímco mikrofon s potlačením hluku a 5wattové integrované reproduktory poskytují jasnou komunikaci a optimální interakci. Fyzický přepínač kamery zajišťuje větší soukromí pro uživatele, když se kamera nepoužívá.

Monitor Philips 34E1C5600HE je flexibilní a ergonomický

Flexibilní připojení je na dnešním pracovišti naprostou nutností, bez ohledu na to, kde to může být, a proto Philips 34E1C5600HE obsahuje řadu praktických funkcí pro multitasking. Například, technologie MultiView umožňuje uživatelům pracovat s několika zařízeními současně, zatímco konektor USB-C s napájením poskytuje snadné řešení vysokorychlostního přenosu dat a časově úsporné nabíjení najednou, vše pomocí jediného kabelu.

 

Kromě všech těchto funkcí si uživatelé Philips 34E1C5600HE mohou být jisti, že je postaráno i o jejich fyzické pohodlí, a to díky režimu LowBlue Mode a technologii FlickerFree šetrné k očím v kombinaci s nastavením výšky a sklonu stojanu, které jsou příznivé pro držení těla.

Klíčové vlastnosti monitoru Philips 34E1C5600HE

  • 34palcová (86,36 cm) VA LCD technologie pro úžasný obraz se širokými pozorovacími úhly
  • CrystalClear UltraWide Quad HD (3440 x 1440) rozlišení pro maximální přesnost
  • USB-C technologie pro intuitivní připojení jedním kabelem
  • integrovaná 5MP webová kamera s mikrofonem s potlačením šumu pro optimální spolupráci
  • vestavěné stereo reproduktory pro bohatá multimédia
  • MultiView pro bezproblémové připojení více zařízení
  • Režim LowBlue a technologie Flicker-free pro snadné sledování

Cena a dostupnost

Monitor Philips 34E1C5600HE bude dostupný od července za doporučenou koncovou cenu 15 089 Kč (619 Eur).

Více informací o monitoru Philips 34E1C5600HE: https://www.philips.cz/c-p/34E1C5600HE_00/monitor-lcd-monitor-s-webkamerou-windows-hello

Zdroj a foto: Philips

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement