Reklama/Advertisement

Monitory Samsung s podporou bezdrátového nabíjení mobilních přístrojů

Společnost Samsung představila monitor SE370, který podporuje bezdrátové nabíjení mobilních zařízení. Monitor SE370 bude dodáván ve verzích s velikostí úhlopříčky 23,6 a 27 palců  a funguje se všemi mobilními zařízeními podporujícími standard bezdrátového nabíjení Qi vyvinutý konsorciem WPC (Wireless Power Consortium).

Pohodlné bezdrátové nabíjení mobilních přístrojů

Pro optimální pohodlí a produktivní multitasking nahrazuje monitor SE370 několik nabíjecích portů, kterými jsou vybaveny jiné monitory, jedinou okrouhlou nabíjecí plochou zabudovanou do stojánku přístroje. Stačí, aby uživatelé jednoduše položili svůj přístroj na tuto nabíjecí plochu, a automaticky se spustí nabíjení, což potvrdí také rozsvícení LED diody. Monitor SE370 nabízí kompletní řešení, které uživatele osvobozuje od nutnosti kupovat samostatnou nabíjecí sadu a umožňuje jim ušetřit a zároveň lépe využít pracovní místo na stole. Uživatelé mohou pokračovat ve své činnosti, zatímco se jejich mobilní přístroj nabíjí.

Monitor Samsung SE370

Monitor Samsung SE370

Zraková pohoda a špičková kvalita obrazu

Monitor SE370 společnosti Samsung nabízí funkce snižující únavu zraku pro dlouhodobé pracovní nasazení. Režim monitoru šetřící zrak vyhodnocuje světelné podmínky, za nichž se přístroj používá, a snižuje škodlivé účinky modrého světla na oči. Monitor také zajišťuje pohodlné sledování prostřednictvím výkonného panelu Plane-to-Line-Switching (PLS), který nabízí optimalizované sledování v širokém zorném úhlu 178 stupňů, jakož i vynikající kvalitu živého a zřetelného obrazu při jasu na úrovni až 300 cd/m2.

Lepší herní zážitek

Integrovaná podpůrná technologie AMD FreeSync synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru se snímkovou frekvencí grafické karty AMD, čímž minimalizuje vstupní latenci a zároveň omezuje zasekávání a zpožďování při hraní her a přehrávání videozáznamů. Krátká doba odezvy monitoru SE370 (4 ms) navíc umožňuje hladké a plynulé sledování i té nejrychlejší akce na obrazovce bez rozmazaných pohybů. Tento jedinečný herní režim, který detekuje změny ve scénách a okamžitě odstraňuje rozmazané obrazy, vylepšuje barvy a upravuje kontrast pro zajištění lepší zřetelnosti, lze rychle aktivovat jediným stiskem tlačítka.

Monitor Samsung SE370

Monitor Samsung SE370

Energetická účinnost a důmyslný design

Nová funkce Eco Saving Plus snižuje jas obrazovky pro dosažení vyšší energetické účinnosti. Kromě dvou standardních manuálních nastavení je zde i automatické nastavení, které snižuje spotřebu energie o zhruba 10 procent v závislosti na luminiscenci černých ploch obrazovky v automatickém režimu zobrazení obrazovkových nabídek (OSD). Pro snížení dopadu na životní prostředí jsou přední kryt, stojan a obvody monitoru rovněž zhotoveny bez použití PVC.

Vedle ekologické šetrnosti dodává SE370 domácímu i pracovnímu prostředí na moderním estetickém a příjemném vzhledu. Ultratenký rámeček a poloprůhledná modrá povrchová úprava rámují ze všech čtyř stran elegantní, bílé lesklé tělo monitoru a dodávají mu čistý vzhled. Stojan ve tvaru písmene T s akcenty koncepce Samsung Touch of Color zvýrazňuje působivý design monitoru vytříbenou
a minimalistickou povrchovou úpravou.

Technické údaje:

  • Název modelu: S24E370DL, S27E370DS
  • Displej: PLS, rozlišení 1920×1080, odezva 4 ms, kontrast 1000:1, pozorovací úhly 178°, jas 250/300 cd/m2
  • Rozhraní:1x HDMI(1.4), 1x DP(1.2), 1x D-Sub
  • Kompatibilní OS: Windows, Mac
  • Hlavní funkce: Bezdrátové nabíjení, Eco Saving Plus, Magic Bright, Magic Upscale, herní režim, režim ochrany zraku, odstranění blikání, FreeSync, velikost obrazu

Monitory Samsung S24E370DL a S27E370DS budou na českém trhu dostupné od září letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 6 990,- Kč respektive 9 490,- Kč.

Zdroj a foto: Samsung

You must be logged in to post a comment Login