Motorola nabízí pro Moto g54 5G PE a Moto g84 5G 2TB úložiště ZDARMA

motorola akce moto cloud 2 TB zdarma

Motorola nabízí novým uživatelům telefonů Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G atraktivní akční nabídku: Při nákupu od 6. 10.  do 31. 10. 2023 získají 2TB cloudové úložiště MobiDrive zdarma na dobu dvou let.

Více prostoru pro vzpomínky

Ve světě, ve kterém je ukládání a zachycování vzpomínek důležité, si společnost Motorola uvědomuje, že omezené úložiště smartphonu může být pro uživatele velkým problémem. Proto si společnost dala záležet na tom, aby si uživatelé uchovali každý okamžik.

Díky akční nabídce získají kupující zařízení Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G 2TB úložného prostoru navíc, který je připraven pro ukládání všech oblíbených momentů, zábavných videí a vzácných vzpomínek.

Ať už jde o rodinnou dovolenou, podzimní dobrodružství, zábavné výzvy s navijákem nebo stále se rozrůstající sbírku fotografií a videí, telefony Motorola Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G v kombinaci s robustním cloudovým úložištěm MobiDrive poskytují uživatelům kapacitu, kterou potřebují k uchování všech těchto vzácných okamžiků.

motorola akce moto cloud 2 TB zdarma

Nárok na 2TB cloudového úložiště bude pro uživatele více než snadný. Zařízení Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G budou dodávána s předaktivovanou cloudovou aplikací, kde se uživatelé musí pouze zaregistrovat, aby získali svůj 2TB dárek.

Podrobnosti a doba trvání akční nabídky

Akční nabídka 2TB bezplatného cloudového prostoru od společnosti MobiDrive se bude vztahovat na smartphony Motorola Moto g54 5G Power Edition a Moto g84 5G zakoupené v České republice u obchodních partnerů společnosti Motorola.  Tato nabídka bude platit do 31. října 2023. Obě zařízení budou dodávána s již aktivovanou cloudovou aplikací MobiDrive s již nahraným 2TB úložným prostorem, na jejíž aktivaci bude potřebná jen registrace.

Zdroj a foto: Motorola 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.