Reklama/Advertisement

Multifunkce Xerox WorkCentre 3550 pro malé a střední firmy

Zařízení WorkCentre 3550 kopíruje, skenuje, faxuje a tiskne rychlostí až 33 stran formátu A4 za minutu. Obsahuje také řadu pokročilých funkcí, jako je automatický oboustranný tisk, kopírování a skenování a nástroj pro správu zařízení CentreWare Internet Services.

Multifunkce WorkCentre 3550 disponuje:

  • Standardní kapacitou 550 listů, kterou lze rozšířit až na 1 050 listů, takže bez problémů zpracuje obsáhlé objemy tisku v kanceláři.
  • Funkcí zabezpečeného tisku, která zabraňuje tisku dokumentů až do doby, než uživatel zadá PIN kód pro uvolnění úlohy.
  • Barevným skenováním umožňujícím zákazníkům zachytit dokumenty v takové podobě, v jaké původně vznikly.
  • Funkcemi pro skenování a faxování, jako je síťové skenování do počítače, skenování do e-mailu a přesměrování faxu na fax/e-mail, které umožňují uživatelům posílat dokumenty různými způsoby.
  • OCR softwarem pro optické rozpoznávání znaků, který rychle a jednoduše převádí tisky do podoby elektronických dokumentů, jež lze dále editovat a spravovat.
  • Soubory lze jednoduše přesunout pomocí USB disku na předním panelu zařízení.

Díky uživatelsky přívětivému ovládacímu panelu s efektivně rozvrženým menu se zařízení WorkCentre 3550 snadno používá. 60listový automatický duplexní podavač dokumentů nabízí pohodlný, oboustranný výstup pro kopírování a skenování. Mezi další vlastnosti, které šetří náklady, patří možnost nastavení úspory toneru, tisk více stránek na jeden list nebo funkce automatického kopírování průkazů totožnosti.

Doporučená cena zařízení WorkCentre 3550, které je v České republice dostupné od srpna 2010, je 14 990,- Kč s DPH. Toto multifunkční zařízení nahrazuje v černobílém laserovém portfoliu multifunkčních zařízení společnosti Xerox zařízení WorkCentre 4118 a řadu WorkCentre M20.

Zdroj: Xerox

You must be logged in to post a comment Login