Reklama/Advertisement

Multimediální tablety Lenovo TAB 2 A7

Společnost Lenovo představila nové tablety Lenovo TAB 2 A7-10 a  A7-30. Oba modely splňují požadavky uživatelů na nízkou hmotnost, malé rozměry i dostatečný výkon a navíc přicházejí s předinstalovanou sadou aplikací Lenovo DOit.

Lenovo TAB 2 A7-10

Se svými 9,3 mm tloušťky, hmotností 269 gramů a až osmi hodinami provozu na baterii se tablet Lenovo TAB 2 A7-10 stane zařízením, které můžete používat téměř celý den. Je vybaven všemi základními technologiemi, které běžný uživatel tabletu potřebuje, včetně až 32 GB úložného prostoru prostřednictvím Micro SD karty, výkonného čtyřjádrového procesoru a pětibodového dotykového IPS displeje. Tablet Lenovo TAB 2 A7-10, který je dostupný v elegantním černém provedení, nadchne všechny hudební fanoušky, kteří si chtějí užít kvalitní přehrávání svých oblíbených skladeb a zároveň využijí funkce plnohodnotného tabletu. Kvalita zvuku byla vylepšena pomocí rozšíření Dolby a zajistí tak všem uživatelům skvělý zážitek nejen z hudby, ale i z videí a webového obsahu.

Lenovo TAB 2 A7-10_a

Lenovo TAB 2 A7-10 je k dispozici za cenu od 2 249 Kč s DPH.

Lenovo TAB 2 A7-30: Multimédia stále po ruce

Tablet Lenovo TAB 2 A7-30 se pyšní tloušťkou 8,9 mm a váhou pouhých 269 gramů. Uživatelé si mohou vybrat jednu ze čtyř barev – modré, růžové, bílé nebo černé – a pořídit si tak tablet, který se bude hodit k jejich životnímu stylu. Model A7-30 je ideální volbou pro milovníky multimédií. Jeho 7palcový Infinity displej poskytne všem uživatelům nejostřejší a nejživější obraz a jeho výkonný čtyřjádrový procesor zajisti plynulý a rychlý chod systému. Díky podpoře SIM karty je možné tablet změnit na „phablet“ – tablet a telefon v jednom. Uživatelé A7-30 pak budou moci volat, přehrávat hudbu, video, hry a další multimediální obsah ve 3G rychlosti.

Lenovo TAB 2 A7-30_blue

Oba modely jsou vybaveny operačním systémem Android 4.4 a přicházejí s předinstalovanou sadou aplikací Lenovo DOit, včetně SHAREit pro okamžitý přenos souborů mezi různými zařízeními, Security pro ochranu proti virům, spamu a malwaru a SYNCit pro zálohování a obnovení kontaktů, textových zpráv a protokolů hovorů.

Lenovo TAB 2 A7-30 bude dostupný od května 2015.

Zdroj a foto: Lenovo

You must be logged in to post a comment Login