Reklama/Advertisement

Navitel Navigator 9.4 pro BlackBerry Q10/Z10/Z30

Navitel Navigator 9.4 je nyní dostupný pro uživatele BlackBerry Q10/Z10/Z30. Všechny novinky týkající se aktualizací programu a map jsou nyní okamžitě dostupné ve Vašem zařízení v Můj Navitel – Novinky.  Připraveny jsou i dva nové parametry pro registraci v Navitel.Přátelé: pohlaví a e-mailová adresa.

Nová aktualizace přináší také rychlejší plánování trasy, snížené využití paměti, vylepšený algoritmus pro plánování trasy založený na informacích o dopravní situaci a obsahuje další malé opravy zlepšující celkově výkon programu. Uživatelé zařízení BlackBerry Z10, Z30 a Q10 si mohou aktualizaci Navitel Navigator 9.4 stáhnout z BlackBerry World. Navigace Navitel je k dispozici i pro zařízení se systémy Android, iOS, a Windows Phone.

Noví uživatelé získají 7 denní zkušební verzi. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do režimu omezených funkcí. V případě, že chcete využívat plnou verzi programu, musíte si zakoupit licenční klíč.  Pokud nepotřebujete neomezené mapové licence, může si můžete od 49 Kč a více, dle vybraných zemí,  zakoupit podrobné mapy na 1 měsíc nebo 1 rok. Svůj odběr můžete rozšířit nebo přerušit po vypršení placené doby.

Mapové podklady zahrnují následující země:

Albánie, Andorra, Arménie, Rakousko, Ázerbájdžán, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gruzie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Írán, Island , Isle of Man, Itálie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Makedonie, Maledivy, Malta, Mexiko, Moldávie, Monako, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Filipíny, Rumunsko, Rusko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Turecko, Ukrajina, Velká Británie, Uzbekistán, Vatikán.

You must be logged in to post a comment Login