Nejprodávanější tlačítkový mobil pro seniory EVOLVEO EasyPhone XD nestojí ani tisícovku!

mobilní telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XD

Mezi širokou nabídkou tlačítkových telefonů EVOLVEO dominuje v počtu prodaných kusů EVOLVEO EasyPhone XD. Tento seniorský telefon, z kategorie tlačítkových, byl uveden na trh v roce 2016 a dosud bylo prodáno 105 000 kusů nejen na trzích České republiky a Slovenska ale i v dalších zemích Evropy. Prodeje úspěšného telefonu i nadále pokračují.

Řada seniorů nemůže nebo nechce používat telefony s dotykovým displejem přes celou přední stranu. Neznamená to však, že by si nezasloužili zajímavé, funkční a cenově dostupné řešení, které vyhoví jejich potřebám.

Čitelný displej a velká přehledná tlačítka jsou základní stavební kameny takového produktu. Mezi další patří užitečné funkce, které u telefonů pro jiné generační skupiny nenajdeme, patří třeba včetně SOS tlačítko či praktický dobíjecí stojánek. EVOLVEO EasyPhone XD se může pochlubit i FM rádiem s vestavěnou anténou, které funguje i bez zapojení sluchátek. 

Telefon EVOLVEO EasyPhone XD je k dispozici ve čtyřech barevných variantách. Významnou pobídkou k nákupu je velmi příznivá pořizovací cena 990 Kč včetně DPH. I díky ní si telefon zajišťuje pozici jednoho z nejprodávanějších telefonů v kategorii telefonů tlačítkových určených pro seniory.

Klíčové vlastnosti telefonu 

• Snadné ovládání a velký barevný displej

• Přehledné a jednoduché menu

• Fotokontakty (možnost přiřadit fotografii ke kontaktu)

• Nabíjecí stojánek pro snadné nabíjení baterie

• SOS tlačítko pro SOS volání a SMS nouzovou zprávu

• FM rádio bez nutnosti zapojení sluchátek s automatickým nebo ručním laděním

• Svítilna s možností rozsvícení i při vypnutém telefonu

• Vyhrazené tlačítko pro fotoaparát, svítilnu a odemknutí telefonu

Dostupnost a cena EVOLVEO EasyPhone XD

Tlačítkový telefon pro seniory EVOLVEO EasyPhone XD je k stání ve čtyřech barevných variantách (černáčervenábílá nebo modrá) a je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců a také v internetovém obchodě https://eshop.evolveo.cz/  .

Zdroj a foto: Evolveo

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.