NETGEAR představil nové multigigabitové nespravované přepínače MS105 a MS305

přepínače NETGEAR MS105 a MS305 cena

NETGEAR uvedl na trh  dva nové multigigabitové nespravované přepínače MS105 a MS305. Tyto novinky firmám pomohou s nákladově efektivním rozšiřováním jejich sítí pomocí multigigabitových rychlostí.

Větší šířka pásma a hladký provoz

Počet zařízení s multigigabitovými schopnostmi, jako jsou přístupové body s Wi-Fi 6 nebo datová úložiště (NAS), rapidně narůstá. Používání moderních aplikací, zvyšující se převaha trendu Bring Your Own Device (Přineste si vlastní zařízení) a stále častější využívání a přehrávání videa vyžaduje, aby firmy měly k dispozici větší šířku pásma a mohly tak docílit hladkého provozu v síti.

To už nelze zvládnout pomocí gigabitového připojení. Dokonce i ty nejmenší firmy se často pohybují na úrovni velkých podniků, pokud jde o objem dat, která mají jejich sítě zpracovat. Toto zatížení bude navíc v budoucnu dál narůstat, protože aplikace budou stále vyspělejší.

NETGEAR proto představuje nové multigigabitové nespravované přepínače MS105 a MS305, které firmám pomohou překonat přetížení ethernetu za dostupnou cenu. Jsou dodávány s pěti 2,5G porty v kovovém pouzdře, které lze umístit na stůl nebo připevnit na zeď.

Tyto přepínače jsou energeticky úsporné a byly zkonstruovány tak, aby vydržely po velmi dlouhou dobu. Prošly také přísnými testy, aby poskytovaly spolehlivost, kterou firmy potřebují.

přepínače NETGEAR MS105 a MS305 cena

Klíčové parametry NETGEAR MS105 a MS305

  • Plug-and-Play: jednoduché nastavení bez potřeby softwaru nebo konfigurace
  • 5 multigigabitových 2,5G ethernetových portů pro rychlejší a plynulejší produktivitu
  • Malé, robustní kovové pouzdro
  • Zcela tichý provoz
  • Flexibilní umístění na stůl nebo na stěnu
  • Snadné monitorování aktivity a rychlosti portů pomocí LED diod
  • Prioritizace provozu 802.1p a podpora jumbo rámců umožňující bezproblémovou integraci se sofistikovanějšími sítěmi
  • Energeticky úsporný design v souladu s IEEE802.3az

NETGEAR MS105 je navíc dodáván s doživotní zárukou (ProSAFE Limited Lifetime Warranty), výměnou v následující pracovní den a podporou prostřednictvím chatu. MS305 je dodáván s 3letou zárukou na hardware. Na oba přepínače se vztahuje 90denní bezplatná technická podpora v režimu 24/7.

Dostupnost a cena

Přepínače NETGEAR MS105 a MS305 je možné zakoupit v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR. Doporučená koncová cena je 3 539 Kč (MS105) a 3 189 Kč (MS305).

Zdroj a foto: NETGEAR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.