NG Retail vytvořila nový věrnostní program pro síť prodejen TESCOMA PL

NG Retail věrnostní klub Tescoma v Polsku

Společnost NG Retail, vývojář a dodavatel specializovaného softwaru pro maloobchod, vytvořila pro společnost TESCOMA, výrobce a prodejce kuchyňských potřeb, nový věrnostní program TESCOMA klub pro polský trh.

Polští zákazníci tak mohou za své nákupy získávat body, a poté je využít na kamenných prodejnách či na e-shopu. Následovat bude implementace také v ostatních státech, kde má Tescoma své prodejny.

„Platforma air&me, na které je celé řešení postaveno, umožňuje centrální správu věrnostního programu, tedy nastavování slev, využití poukazů a dárkových karet, reporting atd. Hlavním benefitem jsou však možnosti analýzy chování zákazníků nejen z e-commerce, ale také z kamenných prodejen, které pomáhají zlepšit marketingovou komunikaci,“ říká Peter Semančík, obchodní ředitel NG Retail.

NG Retail s.r.o. je mladá a dynamická společnost navazující na již 30letou tradici dodávek specializovaných SW řešení pro maloobchod – retail. Díky týmu zkušených seniorních konzultantů má ambici přinášet stávajícím i budoucím klientům řešení, které je ušito na míru jejich byznysu, vnáší do něj přehled, pomáhá ho akcelerovat a dále rozvíjet tak, aby bylo připraveno na změny, které přináší moderní retail.

Nejnovějším produktem společnosti je pokladní řešení POS NG, které patří mezi nejmodernější na trhu a zvládne obsloužit jak non-foodový segment (móda, hračky, sport, tabák), tak i prodej v oblasti fast foodu. Společnost je součástí české investiční skupiny DT‑holding a.s., která od roku 2020 sdružuje úspěšné a perspektivní společnosti.

DT-holding a.s. Investuje do úspěšných a perspektivních společností v mnoha oborech podnikání. Ve svém portfoliu má společnosti realizující stavební a výrobní projekty, firmy poskytující investiční a realitní služby, vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro obchod a v neposlední řadě celorepublikový maloobchodní řetězec. 

Jako poslední rozšířila portfolio společnost, zabývající se zájmovými a vzdělávacími kroužky a také základní umělecká škola. DT-holding představuje uskupení úspěšných firem, které podnikají v několika různých oblastech obchodu i služeb a jejich činnosti se vzájemně doplňují. Více informací najdete na www.dt-holding.cz

Zdroj a foto: NG Retail 

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.