Niceboy představil bezdrátový reproduktor RAZE Fusion s FM rádiem

bezdrátový voděodolný reproduktor s FM rádiem Niceboy RAZE Fusion cena

Niceboy uvedl na trh nový přenosný bezdrátový reproduktor RAZE Fusion se zvukem o síle 10 W, voděodolným provedením a výdrží baterie 12 hodin. Kompaktní tělo a vícero způsobů přehrávání včetně FM rádia z něj dělá vhodného parťáka, ať už si chcete svou hudbu užít kdekoliv.

Kompaktní tělo, překvapivě silný zvuk

Nový bezdrátový reproduktor Niceboy RAZE Fusion představuje spojení solidního zvuku o síle 10 W a kompaktního designu. Na jedno nabití vydrží hrát celých 12 hodin. Kompaktní, snadno přenosné tělo s voděodolným zpracováním podle standardu IPX4 z něj dělá ideálního společníka na zahradu, na dovolenou k moři i do batohu na výlet.

Reproduktor našlapaný funkcemi

S technologií Bluetooth 5.1 je bezdrátové připojení telefonu nebo tabletu dílem okamžiku. K zařízení pohodlně připojíte reproduktor i přes audio kabel s 3,5 mm jackem. K poslechu hudby ale není nutně potřeba jiné zařízení, reproduktor podporuje přehrávání i z paměťových microSD karet nebo USB disků.

Niceboy RAZE Fusion nezapomíná ani na posluchače rádia. Reproduktor nabízí funkci FM rádia s frekvencemi 87.5MHz ~ 108MHz. Integrovaný mikrofon umožňuje handsfree telefonní hovory, takže můžete vyřídit hovor rovnou na místě.

bezdrátový voděodolný reproduktor s FM rádiem Niceboy RAZE Fusion cena

Souhrn klíčových vlastností

  • Přenosný bezdrátový reproduktor
  • Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth 5.1
  • Zvuk s výkonem 10 W
  • Voděodolné tělo s krytím IPX4
  • Výdrž baterie až 12 hodin
  • FM rádio
  • Možnost přehrávání z microSD karty, USB disku i zařízení s připojením přes 3,5mm jack.
  • Mikrofon pro handsfree telefonní hovory

Dostupnost a cena

Reproduktor Niceboy RAZE Fusion je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 799 Kč.

Zdroj a foto: Niceboy

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.