Niceboy uvádí robotický vysavač Charles i8 a chytrou zásuvku SmartPlug PRO

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 cena

Niceboy do svého portfolia robotických vysavačů přidává model Charles i8 – vysavač s funkcí mopování a pokročilými technologiemi pro efektivní úklid. Současně přináší i vylepšenou verzi chytré zásuvky SmartPlug PRO, které přidala funkci měření spotřeby energie. 

Niceboy Charles I8: robotický vysavač s mopem a inteligentním rozpoznáním znečištění

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 se postará o váš úklid. S funkcí mopování podlahu nejen vysaje, ale rovnou i vytře. S pokročilou technologií Optical Flow dokáže analyzovat stupeň znečištění a přizpůsobit vlastní výkon.

Navigační systém NaviGATE vyhodnotí uklizenou plochu a naplánuje trasu úklidu tak, aby vysavač pokryl 100% vysávané plochy.

S technologií Red SENSE se vysavač zvládne vyhýbat překážkám i pádu ze schodů. Centrální kartáč Animal Brush si poradí s chuchvalci zvířecích chlupů, stopami a dalšími nečistotami od vašich mazlíčků.

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 cena

Uvnitř vysavače najdete i účinný třístupňový filtrační systém MAX Clean. Speciální HEPA H13 filtr se postará i o ten nejjemnější prach, alergenní roztoče i zvířecí alergeny. S vícejazyčnou aplikací Niceboy ION (včetně češtiny a slovenštiny) snadno spustíte nebo naplánujete úklid s Charlesem i8 kdykoliv a odkudkoliv.

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 cena

Robotický vysavač Niceboy ION Charles i8 pořídíte za 7 999 Kč.

Chytrá zásuvka SmartPlug PRO ohlídá spotřebu energie

Jakmile zapojíte do chytré zásuvky Niceboy ION SmartPlug PRO jakýkoli spotřebič, stane se rázem chytrým a můžete jej ovládat ze svého telefonu pomocí mobilní aplikace. Podle nastaveného programu se může například sám zapnout kávovar nebo se v určený čas zhasne lampička v obývacím pokoji.

Zásuvka Niceboy SmartPlug PRO s měřením spotřeby energie cena

Zásuvka měří spotřebu energie, která přes ní proudí. Tyto údaje se v mobilní aplikaci Niceboy ION průběžně ukládají, takže si pak můžete lépe naplánovat provoz spotřebičů, abyste ušetřili.

Zásuvka Niceboy SmartPlug PRO s měřením spotřeby energie cena

Chytrou zásuvku Niceboy ION SmartPlug PRO pořídíte za 599 Kč.

Zdroj a foto: Niceboy

Více informací na www.niceboy.eu

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.