Reklama/Advertisement

Nová aplikace mBank 2.0 už je i pro iOS

Koncem loňského roku přinesla mBank na český trh jedinečnou bankovní aplikaci pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Už za jeden měsíc od uvedení na ni přešla téměř polovina českých zákazníků využívajících mobilní bankovnictví. V těchto dnech mBank zpřístupnila její verzi pro operační systém iOS.

Projekt nového mobilního bankovnictví mBank ocenili samotní zákazníci, když na novou aplikaci pro Android přešlo během prvních třiceti dnů 49,26 % zákazníků v České republice. Aplikaci pak nejvíce stahovali majitelé telefonů Samsung Galaxy S3 a Samsung Galaxy S4. Rozšiřování mobilních platforem pokračuje i nadále. Po necelém měsíci mBank uvádí verzi pro iOS, která po grafické stránce reflektuje uživatelské prostředí, na které jsou zákazníci zvyklí ze zařízení od společnosti Apple. Tak jako v případě varianty pro Android aplikace umožňuje nejen přístup k běžným a spořicím účtům, kartám, úvěrovým produktům a dalším službám, ale také možnost zkontrolovat zůstatek na účtu ještě před přihlášením, uskutečnit mobilní platby či díky inteligentnímu vyhledávání najít ty již realizované.

Nová aplikace již stihla získat řadu mezinárodních ocenění za inovace a technologické prvenství. V rámci soutěže EFMA Awards 2014 v Barceloně předstihla více než 3000 finančních institucí z více než 130 zemí světa.

 

You must be logged in to post a comment Login