Nová bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 5 na českém trhu

bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 5 cena

Huawei zahajuje na českém trhu prodej zcela nových bezdrátových sluchátek FreeBuds 5. Nejnovější přírůstek do řady čistě bezdrátových True Wireless Stereo (TWS) sluchátek se pyšní vysokou kvalitou zvuku, dlouhou výdrží baterie a zaoblenými křivkami, které zvyšují pohodlnost jejich nošení.

Neobyčejný design

Pohodlí při nošení sluchátek je velmi důležité a je základním klíčem pro co nejlepší uživatelský zážitek. Zcela nový aerodynamický tvar sluchátek Huawei FreeBuds 5 tak zvyšuje pohodlnost jejich nošení a zároveň působí velmi estetickým dojmem. Futuristický vzhled sluchátek ve tvaru kapky je výsledkem desítek tisíc ergonomických simulací a stovek optimalizací, díky kterým bylo dosaženo maximálního přizpůsobení tvaru uší.

V Huawei se zaměřili nejen na design samotných sluchátek, ale také na nabíjecí pouzdro, které zaujme svým elegantním a nadčasovým vzhledem. Oproti předchozímu modelu FreeBuds 4 nemají symetricky kulatý tvar, ale oválný. Díky tomu sluchátka skvěle padnou do ruky a pouzdro se otevírá a zavírá s pozoruhodnou lehkostí, i při použití jedné ruky.

FreeBuds 5 nabízí velmi silný akustický výkon díky inovativnímu samostatnému reproduktoru, bateriovému modulu a rozložení řídící desky. Zvukový výkon sluchátek Huawei tak byl povýšen na zcela novou úroveň. Novinka je k dispozici ve třech barevných provedeních: Ceramic White, Silver Frost a Coral Orange. 

Kvalitní zvuk s vysokým rozlišením

Kvalitní reproduktory jsou to, co dělá sluchátka sluchátky. FreeBuds 5 své uživatele přesvědčí i v této oblasti, protože disponují ultramagnetickým dynamickým měničem, který je vybavený technologií bass turbo, což zajišťuje produkci basových tónů, které klesají až na 16 Hz.

Frekvenční odezva je až o 50 % vyšší než u předešlé produktové řady díky duálním kruhovým magnetům. Trojitý adaptivní ekvalizér optimalizuje zvukovou kvalitu v reálném čase od 100 Hz po 2000 Hz tak, aby eliminoval nesrovnalosti způsobené tvarem ucha, způsobem nošení a hlasitostí, a poskytl konzistentní zvukovou kvalitu.

bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 5 cena

FreeBuds 5 podporují kodeky L2HC and LDAC™ a byly certifikovány od HWA a Hi-Res Audio Wireless. Přenosová rychlost zvuku sluchátek je až 990 kb/s a podporují audio 96 kHz / 24 bit HD pro zachování čistoty zvuku.

Dlouhá výdrž baterie a rychlé nabíjení

Baterie všech sluchátek Huawei je pověstná svou dlouhou výdrží. U nových FreeBuds 5 tomu není jinak. Sluchátka od plného nabití vydrží až 30 hodin a po rychlém pětiminutovém dobití vydrží hrát téměř další 2 hodiny. Oproti svému předchůdci nabízí Huawei FreeBuds 5 ještě o 200 % rychlejší nabíjení.

Kompatibilní s vaším zařízením bez omezení

Huawei FreeBuds 5 si skvěle rozumí nejen s ekosystémem Huawei, ale lze je připojit k jakémukoli smartphonu se systémem iOS a Android. Mechanismus snadného párování umožňuje uživatelům zažít vynikající kvalitu zvuku sluchátek Huawei na jakémkoli zařízení využívajícím Bluetooth. Inovativní technologie poskytuje pohodlný poslech kdykoli, kdekoli a na jakémkoliv zařízení.

Stačí spárovat a můžete se ponořit do světa své oblíbené hudby. Pokud hledáte personalizované ovládání, vyzkoušejte aplikaci AI Life. Uživatelé s Androidem si mohou nainstalovat aplikaci bezpečně z Huawei AppGallery a uživatelé s iOS mohou všech hlavních funkcí využít naplno prostřednictvím přímého spárování zařízení se smartphonem.

Dostupnost a cena

Nová sluchátka FreeBuds 5 jsou na českém trhu k dispozici od 24. 4. 2023 za doporučenou koncovou cenu 3 799 Kč. Sluchátka jsou dostupná na e-shopu Huawei a u dalších prodejců.

Zdroj a foto: Huawei

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.