Nová diskrétní autokamera bez displeje Mio MiVue J30 WiFi s 2.5K rozlišením

diskrétní autokamera bez displeje Mio MiVue J30 WIFI cena

Mio uvádí novou verzi autokamery bez zadního displeje Mivue J30 WiFi. Nabízí záznam v 2.5K rozlišení, Night Vision 2. úrovně, široké možností nastavení a ovládání a aktualizacemi přes mobilní MiVue PRO aplikaci (Android i iOS). V v neposlední řadě Superkapacitorem s extrémní odolností. Diskrétní autokamera MiVue J30 WiFi je zároveň cenově velmi dostupným modelem.

Diskrétní kamera se snadnou instalací a ovládáním

MiVue J30 WiFi je vyrobena pro řidiče, kteří mají rádi dokonalý výhled přes čelní sklo, bez zbytečných předmětů, a preferují jednoduché a moderní bezdotykové ovládání zejména přes mobilní aplikace. Tomu je uzpůsoben moderní diskrétní design nové MiVue J30 WiFi, která je i snadno instalovatelná za zpětné zrcátko, bez displeje a zbytečných tlačítek, snadno ovladatelná přes pravidelně aktualizovanou mobilní aplikaci výrobce, Mio MiVue PRO, dostupnou jak v iOS, tak v Androidu.

Nahrávání v rozlišení 2.5K 1440p s širokým reálným úhlem záběru

K dokonalosti pak stačí skvělý výhled za čelním sklem, doplněný o reálný úhel záběru 140° širokoúhlého objektivu a skvělým 2.5K natáčením s 30 fps, variantně Full HD s 30 fps.

Integrovaná Wi-Fi pomůže s nastavením i přenosem videí

Sdílení videí je možné nejen přes vyjímání microSD karty, či přes datový miniUSB kabel, ale pohodlně přes mobilní aplikaci díky integrovanému WIFI modulu. Totéž pak je možné (funkce WIFI OTA) využít při aktualizacích firmwaru nebo nastavení a ovládání autokamery jako takové. Tato nastavení díky bezdisplejovému konceptu jsou u J-série mnohem propracovanější a v širším rozsahu, než u běžných displejových modelů autokamer MIO.

diskrétní autokamera bez displeje Mio MiVue J30 WIFI cena

Pro přenos přes WIFI do mobilního telefonu se standardně doporučuje přenášet náhledy či ty nejdůležitější videa (nehody, nouzové záznamy), pro zálohování běžných záznamů (např. 100 GB) je vhodnější přenos přes microSD kartu či datový miniUSB kabel.

Automatický záznam nehody či události

Bezpečnostní zařízení by mělo být primárně plně automatické, aby sloužilo i v případě situací, kdy řidič nemůže nebo zapomene reagovat. Proto i MIO autokamera MiVue J30 WiFi má automatické funkce, mj. start natáčení, uložení nehody v případě nárazu či náhlé změny pohybu (G-senzor) včetně zajištění videa proti přepsání.

Mio Night Vision technologie

Špičková technologie Mio Night Vision zajištuje díky objektivu s vysokou světelností a sestavě skleněných čoček plynulé a jasné záznamy i za zhoršených světelných podmínek. MiVue J30 disponuje Night Vision 2. úrovně.

Dostupnost a cena 

Nová autokamera Mio MiVue J30 WiFi je aktuálně k dostání v českých a slovenských eshopech už od 1 800 Kč vč. DPH / 77 EUR.

Zdroj a foto: Mio

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.