Nové dálkové ovladače Logitech Harmony 600 Remote a 650 Remote

Logitech Harmony 600 Remote a 650 Remote jsou novými přírůstky do rodiny univerzálních dálkových ovladačů, kterými je možné přepínat televizi, video, dvd nebo blu-ray přehrávače a také audio sestavu.

Oba nové dálkové ovladače mají ovládací tlačítka na jedno stisknutí, díky nimž je možné automaticky zapnout správné zařízení a zvolit jeho správné nastavení. Po dokončení nastavení pomocí internetu stačí pouze kliknout na zvolenou aktivitu.

logitech_harmony_600_650_01

Příkazy potřebné k obsluze ovladače Logitech Harmony 600 (například funkce zapnutí/vypnutí nebo hlasitost), se zobrazují na monochromatickém podsvíceném displeji, který v případě potřeby nabídne i stručnou nápovědu. Model Harmony 650 je vybaven barevným displejem..Každý z uvedených ovladačů dokáže nahradit až pět jiných (v domácnosti používaných) dálkových ovladačů.

Dálkové ovladače se na trhu objeví v březnu 2010. Logitech Harmony 600 se bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 1 560 Kč, vyšší model 650 s barevným displejem bude nabízen za 2 100 Kč.

Zdroj a foto: Logitech