Reklama/Advertisement

Novinky Lenovo: ThinkPad X1 Carbon, ThinkVision X24 a ThinkPad Stack

Na veletrhu CES představila společnost Lenovo nejlehčí 14palcový ultrabook ThinkPad X1 Carbon s rychlým procesorem, PCi SSD diskem a displejem s vysokým rozlišením. Předvedla i zajímavý monitor ThinkVision X24 a propracované příslušenství ThinkPad Stack.

Třetí generace notebooku X1 Carbon pokračuje v tradici značky ThinkPad. Nejlehčí 14palcový výkonný Ultrabook na světě nabízí nové možnosti, jako je superjasný FHD displej a PCIe SSD s až o 80 % vyšším výkonem, než má standardní úložiště SSD. Nejnovější X1 Carbon je také vůbec nejmobilnější Ultrabook s ještě delší výdrží baterie, stále s hmotností menší než 1,28 kg a s odolným a robustním šasi z karbonových vláken. Využívá 5. generaci procesorů Intel Core.Portfolio notebooků ThinkPad pro rok 2015 staví na rozšířených vlastnostech byznys třídy. Jsou tenké a lehké,mají dlouho výdrž na baterii, nabízejí dále kompletní sadu portů a připojení.

ultrabook ThinkPad X1 Carbon

ThinkVision X24 je elegantní displej s obrazovkou bez okrajů. V nejslabším místě je 7,5 mm tenký, nabízí novou generaci 23,8palcového panelu Neo Blade s Full HD rozlišením a pozorovacím úhlem 178 stupňů.  Připojení zajišťuje DisplayPort nebo HDMI.

monitor ThinkVision X24

ThinkPad Stack je zajímavě řešené příslušenství. Prostřednictvím zmagnetizované konstrukce, která do sebe zapadá, zabírá rozmanité Stack méně místa a lze jej uložit mnohem přehledněji než tradiční příslušenství. Technologie Pogo pin také umožňuje každému příslušenství lépe spolupracovat. 10000mAh záložní zdroj udrží telefony a tablety nabité i na dlouhých cestách, 1TB USB 3.0 harddisk nabízí dostatečný mobilní úložný prostor, bezdrátový přístupový bod zajišťuje při cestování silné a stabilní Wi-Fi prostředí a dvojice Bluetooth reproduktorů se bez problémů spáruje se systémy ThinkPad pro rozšíření přehrávání zvuku.

příslušenství ThinkPad Stack

Zdroj a foto: Lenovo

You must be logged in to post a comment Login