Nový fotoaparát Sony DSC-HX90V

fotoaparát Sony DSC-HX90V
fotoaparát Sony DSC-HX90V

Seznamte se s ideálním společníkem na cesty: malý fotoaparát HX90V od Sony  je připraven se s vámi vydat na jakoukoliv výpravu – ať již je to na prohlídku památek nebo na dobrodružnou plavbu po moři. 

Líbí se vám zdobená římsa nebo jste zahlédli v dálce nad vodou delfína? S modelem HX90 nebude problém žádná vzdálenost: jeho špičkový třicetinásobný optický zoom vám umožní snadné přiblížení a pořízení neuvěřitelně detailních snímků i velmi vzdálených objektů.  HX90 je tak malý, že ho budete moci nosit sebou v kabelce nebo kapse skutečně kamkoliv. I přes jeho kapesní rozměry s ním dokážete nafotit úžasné snímky v plně automatickém režimu, nebo si s mnoha manuálně ovládanými funkcemi můžete vyzkoušet své vlastní fotografické umění Fotoaparát je vybaven neuvěřitelně rychlým systémem automatického ostření, technologií Optical SteadyShot a pětiosou stabilizací obrazu, která při natáčení a fotografování na velkou vzdálenost s použitím silného zoomu vyrovnává pohyb fotoaparátu.

Video řekne vše! Režim natáčení videa nabízí plynulý a stabilní obraz ve Full HD kvalitě, vysokém rozlišení a se skvělým zvukem.  I příliš světla může někdy působit problémy, ale díky elektronickému hledáčku se už bát nemusíte. Bez ohledu na aktuální světelné podmínky, kdy sluníčko svítí jako o závod a na displeji byste svoji plánovanou kompozici viděli hůře, hledáček celou situaci vyřeší. Vše bude zřetelné a přesné.

Reklama/Advertisement

Bez selfie to není ono! S fotoaparátem HX90 budou vaše selfie díky o 180 stupňů výklopnému LCD panelu bez chyby – vždy tak uvidíte sebe a celou kompozici snímku.  Podělte se o své letní zážitky! Své fotografie můžete nahrát do telefonu nebo tabletu rychlostí blesku pomocí připojení přes Wi-Fi, které HX90V podporuje. Zabudovaná GPS prozradí, kde jste byli.

Vaše cenné vzpomínky si zaslouží bezpečné místo. Nezapomeňte si vzít s sebou paměťovou kartu s velkou kapacitou. Karta SF-UX2 SD od Sony je odolná proti nárazům a extrémním teplotám, takže si můžete být jisti, že vaše zážitky a vzpomínky máte bezpečně uložené a přitom stále u sebe.

Doporučená cena je 12 799 Kč.

Zdroj a foto: Sony

Reklama/Advertisement