Nový herní monitor Porsche Design AOC AGON PRO PD27S

Herní monitor Porsche Design AOC AGON PRO PD27S

Exkluzivní lifestylová značka Porsche Design a AGON by AOC společně představili prémiový herní 27palcový monitor Porsche Design AOC AGON PRO PD27S s designem inspirovaným prvky sportovního vozu Porsche.

Monitor PD27S s obnovovací frekvencí 165 Hz přetaktovanou na 170 Hz, dobou odezvy 1 ms Grey-to-Grey (GtG), certifikací DisplayHDR 400 a širokým barevným gamutem, je jednoduše herní monitor ekvivalentní sportovnímu vozu.

PD27S kombinuje nápadný, čistý a funkční design s technologiemi na vysoké úrovni, čímž poskytuje uživateli uspokojení při jakékoli příležitosti, od každodenních úkolů až po použití související s podnikáním, zábavou a vysoce výkonným hraním.

Oceněný design

PD27S sdílí dokonalý funkční design 32palcového PD32M představeného v dubnu. Model PD27S získal ocenění „iF Design Award 2022“ a „Red Dot Award: Product Design 2022“. Aby hráči mohli hrát při intenzivních a dlouhotrvajících herních relacích, musí se spolehnout na své pevné a robustní herní vybavení. Hlavním lákadlem modelu PD27S je stojan z pískovaného hliníku – s robustní a funkční konstrukcí a také jedinečným tvarem, který připomíná volant a paprsky kola sportovního vozu.

Herní monitor Porsche Design AOC AGON PRO PD27S

Čistý, aerodynamický design modelu PD27S se vyznačuje zkosenými plochami na zadním krytu a bocích, v souladu s funkčním uspořádáním vnitřních komponent. Kovové vložky ze síťoviny – podobné sání vzduchového chlazení v autě – ukrývají reproduktory na levé a pravé straně zařízení. Tyto sekce jsou nepřímo podsvíceny přizpůsobitelným RGB osvětlením (Light FX) pro zvýšení dynamiky a lepší pohlcení. Díky ergonomickému stojanu nabízí PD27S možnost otáčení kolem osy (pivot), výškové nastavení až o 150 mm a také nastavení sklonu a natočení.

Přesné barvy

Exkluzivní design PD27S je spojen s vynikajícími odbornými znalostmi expertů na dispeje  od značky AGON by AOC, aby poskytoval působivé funkce pro ambiciózní hráče. Porsche Design AOC AGON PRO PD27S je vybaven plochým IPS (AAS) panelem pro vysokou přesnost barev a široký barevný gamut.

Díky působivé a živé reprodukci barev 10bitového IPS panelu pokrývá PD27S 95 procent gamutu DCI-P3 a 99 procent gamutu sRGB, což mu umožňuje vynikat ve všech úlohách kritických na barevné podání. Exploze barev na PD27S s certifikací DisplayHDR 400 je dále umocněna schopností displeje dekódovat a reprodukovat obsah s vysokým dynamickým rozsahem ve filmech, videích a hrách. Vše pro zobrazení maximálně věrného obrazu.

QHD rozlišení a vysoká obnovovací frekvence

Díky svému ostrému rozlišení QHD (2560 x 1440) na 27palcové úhlopříčce má PD27S vysokou hustotu pixelů (109 ppi) a dokonale se tak hodí pro každodenní použití související s podnikáním. Rozlišení QHD je také primární volbou ambiciózních hráčů, aby snadno dosáhli vysokých snímkových frekvencí a zároveň ostrosti. 

Obnovovací frekvence 165 Hz / 170 Hz a doba odezvy 1 ms GtG zajišťují plynulý pohyb v rychlých hrách s prakticky nulovými duchy. Díky technologii Adaptive-Sync podporuje PD27S proměnnou obnovovací frekvenci, která eliminuje artefakty, jako je trhání a zadrhávání obrazu.

Snadné připojení dalších zařízení

PD27S není jen herní monitor, ale také špičkový všestranný “pracant”. Díky 4portovému rozbočovači USB 3.2 lze rychle a snadno připojit externí zařízení, jako jsou klávesnice, myši nebo externí disky, čímž se sníží změť kabelů a každý stůl bude mít čisté a funkční uspořádání. Pro dotvoření audiovizuálního zážitku je PD27S vybaven dvěma 5W reproduktory vylepšenými o DTS, které poskytují čistý a bohatý zvuk.

Herní monitor Porsche Design AOC AGON PRO PD27S

Po spuštění přivítá monitor uživatele animovaným logem. Chce-li uživatel upravit různá nastavení, včetně barevných nebo herních režimů, tak má  k dispozici OSD menu, které má také jedinečný design. Monitor je dodáván s USB flash diskem, který obsahuje uživatelské příručky a související software.

Dostupnost a cena

Monitor Porsche Design AOC AGON PRO PD27S je nyní k dispozici v prodejnách Porsche Design, u specializovaných prodejců a online na www.porsche-design.com a také ve vybraných online obchodech za doporučenou koncovou cenu 12 159 Kč (499 Eur).

Zdroj a foto: AOC/Porsche Design

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.