Nový širokoúhlý panel Acer G24 pro hráče

Společnost Acer uvádí na trh širokoúhlý LCD monitor G24 s úhlopříčkou 24″ (poměr stran 16:10), rozlišením 1920 x 1200 obrazových bodů, odezvou 2 ms, dynamickým kontrastním poměrem 50 000:1, širokým úhlem pohledu 176° a jasem 400 cd/m2.

LCD displej G24 doplňuje nový herní počítač Aspire Predator. Širokoúhlý 24″ panel CrystalBrite s rámečkem měděné barvy nabízí progresivní digitální port HDMI s HDCP, které umožňuje jednoduše připojit nerozšířenější digitální zařízení, jako např. DVD přehrávače, set-top boxy i herní konzole s vysokým rozlišením.

Dynamický kontrastní poměr 50000 :1 je optimalizován programem Acer Adaptive Contrast Management, nabízí zlepšení gradace a podání detailů, především u nedostatečně osvětlených či velmi jasných záběrů. Za zmínku stojí také široký úhel pohledu 176° a jas 400 cd/m2.

Reklama/Advertisement

Zobrazovací technologie Acer

  • Acer eColor Management – přizpůsobuje výkon panelu různým prostředím, světelným podmínkám a preferovanému způsobu zobrazení. Tato technologie optimalizuje podání obrazu podle režimu, který zvolil uživatel z mnoha možností: standardní, textový a grafický režim doplňují a uživatelské režimy (které umožňují přesně přizpůsobit základní nastavení a obraz vlastním požadavkům).
  • Adaptive Contrast Management (ACM) – dynamicky přizpůsobí kontrastní poměr vstupního obrazu a zaručuje nižší spotřebu a úsporu energie.
  • Acer eDisplay Management – umožňuje přesně nastavit všechny funkce, jež jsou běžně ovládané tlačítky OSD na čelním panelu. Tato aplikace je určena pro ovládání jasu, kontrastu a ostrosti (volba nativního rozlišení), barevné rovnováhy a teploty. Acer eDisplay rovněž podporuje další funkce, jako např. ochranu proti krádeži, řízení barev a nástroj pro správu majetku pro manažery MIS, kteří mohou dálkově ovládat nastavení displeje.
  • Předpokládaná cena by neměla přesáhnout 11 000 Kč včetně DPH

Zdroj a foto: Acer

Reklama/Advertisement