OKI SE9541 – První LED tiskárna pro pětibarevný digitální tisk CMYK+1

Tiskárna OKI SE9541

Japonská společnost OKI představila nové produkční tiskárny, které umožňují malonákladový digitální pětibarevný tisk (CMYK+1), přičemž pátou barvou je buď bílá, nebo lak. Model OKI ES9541 formátu A3++ disponuje díky použité LED technologii vysokou kvalitou tisku, rychlostí až 50 stran A4 za minutu, nízkými celkovými náklady na vlastnictví a širokými možnostmi použití.

OKI ES9541 je první digitální tiskárna na trhu, která nabízí jedinečnou možnost tisku s doplňkovou pátou barvou. K tisku využívá víceúrovňovou digitální LED technologii, která zajišťuje ostré a živé tiskové výstupy, což v kombinaci s rozlišením 1 200 x 1 200 dpi poskytuje jistotu kvalitních výstupů při rychlosti barevného tisku až 50 stran A4 za minutu. Podporována jsou média s gramáží až 360 g/m2 jednostranně a 320 g/m2 oboustranně s rozměry papíru od A6 po SRA3.

Tiskárna OKI SE9541

Díky zcela přímému průchodu papíru potiskne i reklamní bannery o délce až 1,3 m. Tiskárnu je možno volitelně ovládat softwarovým ripem EFI Fiery XF 5.0, při barevné správě lze využít ICC profily. Pro snadné ovládání disponuje tiskárna přehledným 11cm LCD displejem. Samozřejmostí je vysokokapacitní spotřební materiál až na 38 000 stran a bezplatná 3letá záruka se servisem u zákazníka.

Reklama/Advertisement

Tiskárny OKI ES9541 jsou dodávány prostřednictvím sítě specializovaných autorizovaných prodejců, kteří zákazníkům poskytnou odpovídající odborné služby. Cena tiskárny zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj a foto: OKI

 

Reklama/Advertisement