Pelíšek pro psa od Samsungu stojí 760 000 korun

Máme rádi zvířata, tak proč třeba pejskům nedopřát něco speciálního, aby doma nestrádali v době naší nepřítomnosti? Samsung nedávno představil moderní pelíšek pro psa. Nevypadá špatně, má snad jedinou drobnou vadu: Stojí 20 000 liber, tedy přibližně 760 000 korun.

Moderní pelíšek „Samsung Dream Doghouse“, který byl představen na výstavě psů na začátku března letošního roku v Birminghamu,  je vyroben ze dřeva a má dvě průhledné stěny, abyste na svého čtyřnohého kamaráda viděli. Jeho stěny mohou být hladké, s potiskem tlapek a kostí, s přidanými obrázky, které se budou vašemu psovi líbit. Můžete se rozhodnout i pro čalounění, stylové polštáře a zabudování tabletu Samsung Tab S, na kterém mu pustíte pár oblíbených filmů. Ve speciálním pelíšku nechybí automatické dávkování granulí, ovládané packou, běžecký pás s travnatým povrchem a malá „vířivka“.

Samsung-Dream-Doghouse-03

Andy Griffiths, prezident Samsung Electronics UK a Irska, prozradil, že návrh a výroba Samsung Dream Doghouse zaměstnala designéry a řemeslníky 6 týdnů. K celému projektu dodal, že pro psy, kteří mají svůj profil na sociálních sítích, případně jim jejich páníčci volají prostřednictvím videohovorů, je vybavení pelíšku velmi zásadní a bez elektroniky se v budoucnu určitě neobejdou, neboť se stává pevnou součástí jejich života.

Reklama/Advertisement

Co k tomu dodat? Pokud vlastníte nějakou nemovitost za pár desítek či stovek milionů a právě hledáte řešení, jak vidět svého „čumáčka“ i v době, kdy se musíte potácet soukromým letadlem někam blíž ke své jachtě, bude pro vašeho psa tenhle superpelech skvělým dárkem. Máte-li trochu hlouběji do kapsy, musíte vystačit s nějakou levnější podložkou, novým tenisákem a žvýkací kostí z bůvolí kůže. Jestli vás má rád, zavrtí ocasem…

Zdroj a foto: Samsung, YouTube

 

Reklama/Advertisement