Profesionální monitory BenQ získaly certifikaci Pantone SkinTone

monitor BenQ s certifikací Pantone SkinTone

Společnost BenQ upozornila na úspěch v podobě zisku certifikace Pantone SkinTone. Jako první na světě ji získaly monitory z řady DesignVue, modely PD3205U a PD2705U.

„Technologie BenQ AQCOLOR zajišťuje přesné barvy pro rozsáhlou komunitu profesionálů na celém světě, a proto jsme moc rádi, že se nyní můžeme pyšnit certifikací Pantone SkinTone, která z našich monitorů dělá ještě komplexnější zařízení,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation a dodává: „Certifikace Pantone SkinTone dává designerům a fotografům jistotu zobrazení autentických barev z reálného světa včetně kompletní palety pleťových tónů.“

Pantone SkinTone guide je první vědecky podložený systém pro porovnání a reprodukci odstínů lidské pleti. Obsahuje 110 specifických tónů pleti založených na tisících měření a analýze různých etnických a věkových skupin. Jedná se o rozšíření programu Pantone Validated a zaručuje uživatelům, že certifikovaná zařízení jsou v souladu s PMS (Pantone Matching System) a reprodukují přesné realistické odstíny pleti.

Reklama/Advertisement

„Pantone SkinTone systém je důkazem inovace v oblasti technologií a my jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností BenQ a napomáhat k maximální přesnosti barev pleťových tónů v rámci jejich produktů pro ještě lepší a přesnější zážitek. Těšíme se na další spolupráci s BenQ týmem v následujících letech,“ říká Lain Pike, ředitel Pantone pro licencování a rozvoj.

Další vybrané modely monitorů s označením SW ze série PhotoVue je budou brzy následovat. Podrobnosti jsou k dispozici na www.pantone.com/validated

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement