Raper Rytmus vydává sběratelskou NFT digitální kolekci a nový klip

Rytmus vydává NFT Rull kolekci

Raper Rytmus představuje ve spolupráci s technologickou platformou Rull NFT kampaň pro sběratele, fanoušky a nadšence nových technologií. Nabídne exkluzivní premiéru videoklipu a jedinečné artefakty z umělcova života a tvorby.

Obsah dosud nezveřejněného klipu je rozdělen do 10 tisíc NFT, které získají nejrychlejší fanoušci jako dárek. Teprve až dojde ke stažení všech částí, dostanou držitelé jednotlivých digitálních artefaktů přístup k exkluzivní premiéře. Rytmus se tak stává prvním hudebníkem v Česku a na Slovensku, který fanouškům nabídne komplexně promyšlený  NFT zážitek.

Rytmus vydává NFT Rull kolekci

Legenda česko-slovenského rapu Rytmus neustále boří limity. Využívá k tomu nové technologie, umí skvěle pracovat s kontroverzními tématy a posouvat tak celé hudební odvětví vpřed. „Vždy se snažím mít náskok. Pokud chce být umělec úspěšný, musí umět správně využít nové trendy. Řada největších jmen rapového světa už vstoupila do virtuálního světa NFT. Líbí se mi hlavně důraz na originalitu a jedinečnost vlastnictví. Technologie navíc přináší fanouškům novou dimenzi zážitků. Třeba se tak můžete stát spoluautorem mého příštího alba,” komentuje vstup do světa NFT raper Rytmus.

Co je Rull a NFT?

Platforma Rull patří v Česku mezi průkopníky ve využívání nových technologií a nástrojů na blockchainu. S NFT pracuje jako s marketingovým a komunikačním nástrojem pro odměňování komunit a propagaci slavných značek či osobností. Po zahájení spolupráce s přední evropskou MMA organizací OKTAGON a slovenskou Fight Night Challenge, vstupuje také do hudebního světa.

Díky spolupráci s Rytmusem se můžete těšit na dlouhodobě a smysluplně rozvíjenou práci s NFT. Představíme vám digitální artefakty, virtuální muzeum a spoustu příležitostí, jak se můžete k Rytmusovi dostat blíž než kdy předtím.  

Kampaň odstartuje premiérou videoklipu, který je rozdělen do 10 tisíc NFT, které si mohou fanoušci zdarma stáhnout. Teprve až po stáhnutí všech částí, dostanou jejich vlastníci přístup k exkluzivní premiéře.

Neustále se snažíme posouvat hranice a nabídnout lidem exkluzivní obsah od značek, které milují. Prostřednictvím Rullu otevíráme novou kapitolu interaktivní komunikace, která odměňuje věrnou komunitu a vytváří nový vztah ke klubům, organizacím, umělcům i produktům. Po bojových sportech vstupujeme do hudebního světa,” říká Zdeněk Vacek podnikatel a zakladatel technologické společnosti Payment4U, která vyvinula platformu Rull. „Zveřejnění hudebního videoklipu za bezplatné stáhnutí NFT je u nás první událostí tohoto typu. Nejvěrnější fanoušci se stávají koproducenty klipu a navíc uvidí jeho exkluzivní digitální premiéru. A na to navážeme v průběhu roku dalšími super aktivitami” dodává.

Sběratelské kolekce

„U sběratelských NFT kolekcí hraje největší roli jedinečnost digitálního produktu. Důležité už není jen to, jak ta věc vypadá. Hlavní roli přebírá to, jakými benefity umí uživatele odměnit za jejich oddanost a aktivitu. Proto jsme navrhli vizuální styl i zážitky s Rytmusem tak, aby byly unikátem ve všech ohledech,“ představuje koncept spoluzakladatel design a branding studia NMDS Martin Kermes a dodává: „Vždycky mě zajímali lidé a značky, které boří normy. A Rytmus normy boří úplně mistrovsky. V Česku a na Slovensku totiž unikátně spojuje svojí hudbu a business. Provokuje, ale i vzdělává. Umí dobře prodávat, hlavně sebe. Jsem moc rád, že můžeme do Rullu přivést právě takového umělce a podnikatele.“

Rytmus vydává NFT Rull kolekci

Kromě publikace nového videoklipu bude spolupráce rapera Rytmuse s platformou Rull pokračovat také vydáním speciální edice sběratelských předmětů, které mapují jedinečné momenty z Rytmusovy kariéry. Odměnou za to budou VIP zážitky, účast na natáčení, nahrávání ve studiu i fyzické předměty.

Rytmus vydává NFT Rull kolekci

Další informace naleznete na adrese: https://rytmus.rull.world

O Rull: Kryptopeněženka v mobilu, která umožňuje lidem využívat plný potenciál nejznámějších kryptoměn světa. Webová platforma, která přímo propojuje značky, tvůrce a uživatele. Otevírá lidem svět digitálních aktiv a přináší technologii blockchainu blíže k těm, kteří sbírají nové zážitky a o svém majetku a budoucnosti chtějí rozhodovat sami za sebe, dle svého nejlepšího uvážení.

Zdroj a foto: Rull

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.