Razer představuje herní myši Deathadder v3 Pro Faker Edition a Deathadder v3

herní myš Razer Deathadder v3 Pro Faker Edition cena

Společnost Razer oznámila dva přírůstky do oblíbené řady DeathAdder: myš Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition s bezdrátovým přípojením a myš Razer DeathAdder V3 s kabelem.

DeathAdder V3 Pro Faker Edition, navržená ve spolupráci se světoznámým hráčem esportu a ikonou League of Legends Lee „Faker“ Sang-Hyeokem, představuje jedinečný personalizovaný design pro nezničitelného krále démonů a zároveň je vybavena vysoce výkonným hardwarem.

Kultovní esportovní myš byla vždy Fakerovou oblíbenou zbraní a DeathAdder V3 Pro Faker Edition je toho důkazem. Samostatně DeathAdder V3 představuje drátovou variantu aktualizovanou o nejnovější technologie myší Razer, abyste získali tu nejlepší výhodu při soutěžním hraní.

Myš Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition

S myší DeathAdder se Faker zapsal do historie, když v letech 2013, 2015 a 2016 získal tři tituly mistra světa, což se podařilo pouze jedinému hráči. Faker, který ji označuje za jedinou myš pro něj, se dlouhodobě zasazuje o nejoblíbenější esportovní řadu myší Razer.

S myší DeathAdder jako svou oblíbenou zbraní Faker dominoval soutěžím a jako jediný hráč dosáhl několika výkonů, včetně více než 500 vítězství a 2 600 zabití ve všech soutěžích League of Legends Champions Korea a více než 100 vítězství v mezinárodních soutěžích.

Myš Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition, která splňuje všechny charakteristické znaky, díky nimž si ji oblíbili fanoušci po celém světě, je vybavena všemi nejlepšími technologiemi, které značka nabízí. Patří mezi ně optický senzor Razer™ Focus Pro 30K, optické spínače Razer™ Optical Mouse Switches Gen-3, bezdrátová technologie Razer™ HyperSpeed.

herní myš Razer Deathadder v3 Pro Faker Edition cena

Upgradovatelná na skutečnou frekvenci dotazování 4000 Hz pomocí bezdrátového hardwarového klíče Razer™ HyperPolling Wireless Dongle a nadále se vyznačuje ultralehkou konstrukcí o hmotnosti 63g, přičemž si zachovává svůj propracovaný ergonomický tvar.

herní myš Razer Deathadder v3 Pro Faker Edition cena

Technické údaje Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition

 • Optimalizovaná ultralehká konstrukce o hmotnosti 63g pro dlouhé hodiny hraní (bez kabelu).
 • Optický snímač Razer™ Focus Pro 30K
 • Kompatibilita s širším povrchem – senzor se sleduje na čirém skle o tloušťce nejméně 4mm.
 • Optické myši Razer™ Gen-3 s kapacitou až 90 milionů kliknutí
 • Možnost rozšíření na 4000 Hz pomocí bezdrátového hardwarového klíče HyperPolling, který se prodává samostatně.
 • Pět nezávisle programovatelných tlačítek a další tlačítko DPI
 • Výdrž baterie až 90 hodin
 • Nabíjení přes USB typu C a kabel Speedflex pro plynulý pohyb
 • Přibližná velikost: 68mm (šířka) x 44mm (výška) x 128mm (délka)

Myš Razer DeathAdder V3

Oblíbený kultovní model Razer DeathAdder V3 Pro je nyní k dispozici i v drátovém provedení. Představujeme model DeathAdder V3, který je vybaven technologiemi Razer, jako je optický senzor Razer™ Focus Pro 30K, optické spínače myši Gen-3 a skutečná technologie HyperPolling s frekvencí 8000 Hz. Hráčům poskytuje bezkonkurenční výkon, rychlost a spolehlivost.

herní myš Razer Deathadder v3 cena

Kabel Speedflex, který je s hmotností 59g ultralehký, umožňuje minimální odpor a rychlé švihy, díky nimž se vyrovná konkurenci. Zcela nová hladká dotyková textura je pohodlná při používání a neohrožuje přilnavost pro snadnou manipulaci.

DeathAdder V3 Pro Faker Edition a nová Razer DeathAdder V3 společně doplňují nejnovější iteraci nejprodávanějších myší Razer. 

herní myš Razer Deathadder v3 cena

Technické údaje Razer DeathAdder V3

 • Optimalizovaná ultralehká konstrukce o hmotnosti 59g pro dlouhé hodiny hraní (bez kabelu).
 • Optický snímač Razer™ Focus Pro 30K
 • Kompatibilita s širším povrchem – senzor se sleduje na čirém skle o tloušťce nejméně 4mm.
 • Optické myši Razer™ Gen-3 s kapacitou až 90 milionů kliknutí
 • Technologie Razer™ 8000 Hz HyperPolling
 • Pět nezávisle programovatelných tlačítek
 • Kabel Speedflex pro plynulý pohyb
 • Přibližná velikost: 68mm (šířka) x 44mm (výška) x 128mm (délka).

Dostupnost a cena

Myš Razer DeathAdder V3 Pro Faker Edition je nabízena za 169,99 USD (cca 3 790 Kč) a Razer DeathAdder V3 je k dispozici za 69.99 USD (cca 1 590 Kč) u autorizovaných prodejců a na webshopu Razer

Zdroj a foto: Razer

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.