Razer uvádí nové herní myši Razer Cobra a Razer Cobra Pro

herní myš Razer Cobra Razer Cobra Pro cena

Razer představil inovativní řadu herních myší Razer Cobra. Model Razer Cobra je vybaven propojovacím kabelem a Razer Cobra Pro nabízí bezdrátové připojení a Chroma RGB podsvícení.

Snadné ovládání a přizpůsobení

Cobra Pro poskytuje hráčům novou úroveň ovládání – od základních příkazů až po složitá makra. Myš je integrována s 10 přizpůsobitelnými ovládacími prvky, 5 vestavěnými paměťovými profily a 11 individuálně adresovatelnými zónami Chroma RGB, což je nejvíce zón ve své třídě, a to vše je zabudováno do elegantního symetrického designu.

Díky promyšlenému designu se sedmi tlačítky na horní straně, dvěma na boku a jedním na spodní straně Cobra Pro nově definuje přístupnost a nabízí nekonečné možnosti rychle dosažitelných příkazů. Kromě nich se kouzlo rozvíjí s funkcí Hypershift od Razeru, která dočasně umožňuje sekundární sadu funkcí nad stávajícím přiřazením tlačítek pro zcela nový stupeň hratelnosti.

Pět profilů vestavěné paměti, které lze bez námahy konfigurovat prostřednictvím aplikace Razer Synapse, lze cyklicky přepínat ve spodní části myši, což umožňuje plynulé přepínání profilů přizpůsobených různým herním scénářům.

„Možnost přepínat mezi preferencemi myší tak, aby byly plynule optimalizovány pro různé tituly, pro mě změnila pravidla hry,“ řekl Mizkif, spoluzakladatel OTK a streamer na Twitchi. „Chroma RGB oživila mé herní nastavení a dodala mé pracovní ploše živé barvy.“

Osvětlující zážitek

Řada Cobra je skvělým přírůstkem do rozsáhlé sady periferií Razer s technologií Chroma RGB. Největší světový ekosystém osvětlení pro herní a lifestylová zařízení Chroma RGB nabízí 16,8 milionu barev, množství světelných efektů a bezproblémovou integraci s více než 250 hrami.

herní myš Razer Cobra Pro cena

Nově přidaná funkce Smart Dimming v řadě Cobra umožňuje hráčům automaticky šetřit baterii během hraní a při aktivním používání se vrátí k plnému zobrazení Chroma.

Technologická dokonalost

Cobra Pro využívá špičkové herní technologie a je důkazem neustálých inovací společnosti Razer. Čerpá z vynikajících schopností oceňované myši Razer Basilisk V3 Pro, jako je optický senzor Focus Pro 30K, optické spínače myši Gen-3 a HyperSpeed.

herní myš Razer Cobra Pro cena

Pro hráče, kteří touží po něčem víc, je Cobra Pro připravena k upgradu na skutečnou frekvenci dotazování 4000 Hz s Razer Mouse Dock Pro (prodává se samostatně) nebo Razer HyperPolling Wireless Dongle, což posouvá výkon v profesionálním hraní na stratosférickou úroveň.

Vynikající konektivita

Přestože je Cobra Pro plně vybavena funkcemi, váží pouhých 77 g, takže hráčům poskytuje to nejlepší z obou světů pro dokonalý zážitek. Díky až 100 hodinám hraní na HyperSpeed Wireless (a ohromujícím 170 hodinám na Bluetooth) mohou nyní hráči bojovat, stavět nebo taktizovat kdekoli a kdykoli.

Kabel USB typu C Speedflex umožňuje rychlé a bezproblémové nabíjení a udržuje Cobru Pro připravenou k akci. Kromě toho lze využít Razer Mouse Dock Pro (prodává se samostatně) nebo Razer Wireless Charging Puck (prodává se samostatně) k odemknutí možností bezdrátového nabíjení, které umožní maximální pohodlí.

Herní myš Razer Cobra

Pro příležitostné hráče, kteří dávají přednost kabelovému připojení, je Razer Cobra vhodnou alternativou – je lehká, vybavená mimořádně odolnými spínači, osmi přizpůsobitelnými ovládacími prvky a nápadným gradientním podsvícením Chroma. Tato myš je příkladem výkonu ve velkých hrách v elegantním kabelovém provedení.

herní myš Razer Cobra cena

Řada Razer Cobra, která v sobě spojuje výjimečnou přesnost, bezkonkurenční přizpůsobení a zářivou estetiku, je novým zenitem herních myší a posouvá hráče do budoucnosti, kde se jejich herní styl a osobní vkus bez problémů spojí.

herní myš Razer Cobra cena

Dostupnost a cena

Herní myši jsou v prodeji na webu výrobce a u autorizovaných prodejců za doporučenou koncovou cenu 149,99 Eur (cca 3 550 Kč) pro model Razer Cobra Pro a 49,99 Eur (cca 1 190 Kč) v případě kabelové verze Razer Cobra.