Rull nabídne NFT Rytmuse, Separa nebo Végha

NFT Rull Attila Végh, Rytmus, Separ
NFT Rull Attila Végh, Rytmus, Separ

Organizace Fight Night Challenge se stává dalším partnerem platformy Rull, společně tak vstupují do virtuálního světa budoucnosti. Nejen slovenským fanouškům nabídnou jedinečné digitální artefakty slavných osobností, mezi kterými je slovenský raper Rytmus, Separ, ale i nejslavnější slovenský bojovník Attila Végh.

Fight Night Challenge je pro Rull druhým partnerem a rozhodně tímto segmentem kolem bojových sportů nekončíme. Už v těchto dnech podepisujeme další spolupráce i z jiných odvětví, které budeme brzy zveřejňovat,” komentuje připojení nového partnera Zdeněk Vacek, podnikatel a zakladatel platební společnosti Payment4U, která vyvinula platformu Rull.

NFT představuje pro sportovní organizace jedinečnou možnost, jak propagovat své jméno a vytvářet nové příležitosti k interakci s fanoušky, prostřednictvím unikátních sběratelských předmětů. Díky nové spolupráci se slovenskou organizací Fight Night Challenge máme možnost přinést Rull komunitě nové příležitosti a to nejenom z oblasti bojových sportů, ale také ze slovenské hudební scény. Nyní budete mít na Rull marketu možnost najít hvězdy jako je Rytmus, Separ a další. První NFT aukcí to všechno začalo a už těď se v Rullu těšíme na další společné kroky světem krypta a NFT,” dodává Zdeněk Vacek. 

NFT Attila Végh

  • Pro platformu Rull se jedná o druhé partnerství se sportovní organizací bojových sportů. Společně s evropským OKTAGONEM představil Rull unikátní NFT kolekci bojovníků, mezi kterými byl například Karlos Vémola. Obě organizace jsou v Česku a na Slovensku první s přesahem do NFT technologií ve spojení se sportovní značkou.
  • Rull je česká krypto / NFT platforma, která umožňuje lidem využívat plný potenciál nejznámějších kryptoměn světa. Přímo propojuje značky, tvůrce a uživatele do jednoho ekosystému. Otevírá lidem svět digitálních aktiv a přináší technologii blockchainu.

NFT Rytmus

Fanoušci se ve spolupráci platformy Rull a Fight Night Challenge mohou těšit dohromady na pět unikátních NFT. Kromě zmíněných tváří – Rytmus, Separ a Attila Végh bude k dostání i společné NFT těchto zápasníků a první nadšenci budou mít dokonce možnost získat jedno NFT zadarmo. Karty NFT sledujeme již nějakou dobu a stále relativně nový trend nás také nadchl. Největší sportovní organizace již mají své karty NFT, stejně jako světoznámí sportovci. Řekli jsme si, že Fight Night Challenge nemůže být výjimkou. Věříme, že díky spolupráci se společností RULL přineseme fanouškům profesionálních bojovníků, ale i známých osobností, kvalitní sérii fotografií a momentek do jejich sbírek,” říká o spolupráci Eduard Gerek jeden z organizátorů Fight Night Challenge.

NFT Separ

V Bratislavě v pátek proběhl již druhý galavečer Fight Night Challenge, ze slavných slovenských osobností se mezi sebou utkal Separ a Majk Spirit. Za účasti stovek fanoušků probíhala v průběhu akce první veřejná aukce unikátní NFT série této bojové organizace. Fanoušci mohli získat exkluzivní kolekci čtyř NFT s pořadovým číslem jedna. Nejvyšší finální částka se nakonec zastavila pod hranicí 1000 euro. NFT rapera Rytmuse byl prodáno za 898 euro. Vítěz každé dražby navíc dostal vlastnoručně podepsané tričko od jednotlivých aktérů.

NFT Rull

Rull: Aplikace a krypto peněženka, která umožňuje lidem využívat plný potenciál nejznámějších kryptoměn světa. Přímo propojuje značky, tvůrce a uživatele do jednoho ekosystému. Otevírá lidem svět digitálních aktiv a přináší technologii blockchainu blíže k těm, kteří chtějí o svém majetku a budoucnosti rozhodovat sami za sebe, dle svého nejlepšího uvážení.

Další informace naleznete na adrese: www.rull.app

Zdroj a foto: Rull

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.