Samsung je oficiálním dodavatelem elektroniky pro britskou královskou rodinu

Společnosti Samsung Electronics UK byl prodloužen titul Royal Warrant, což znamená, že i nadále bude fungovat jako oficiální dodavatel spotřební elektroniky pro britskou královskou rodinu. Samsung jí navíc bude dodávat širší sortiment zboží a spotřebičů.

Jako oficiální dodavatel pro nejvyšší britské kruhy je společnost Samsung poctěna tím, že mohla dodávat královské rodině kvalitní produkty na základě původního jmenování v roce 2012. S obnoveným jmenováním se společnost ocitla na prestižním seznamu po boku dalších špičkových globálních značek.

„Opětovné získání titulu Royal Warrant pro nás znamená velkou čest a zároveň potvrzení o kvalitě našich produktů a služeb. Jsme hrdí na to, že se naše nabídka pro královskou rodinu oproti minulosti ještě rozšiřuje, zejména v roce, kdy Její Veličenstvo oslaví platinové jubileum,“ prohlásil Brian Ford, viceprezident divize zákaznických zkušeností britské a irské pobočky Samsungu.

Titul oficiálních nejvyšších dodavatelů královského dvora má kořeny již v 15. století, v současné době ho udílí královská rodina. Společnost Samsung si jmenování velmi cení a rozhodně jej nebere na lehkou váhu.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.