Samsung nabízí k vybraným zařízením limitovanou edici batohů Braasi

akce Samsung Braasi batoh

Zákazníci, kteří si od 11. července do 31. srpna zakoupí na e-shopu Samsung nebo u jednoho z vybraných prodejců telefon Samsung Galaxy S20 FE, S20 FE 5G, S21 FE nebo tablet Tab S7 FE v jakékoli variantě, získají voucher na designový batoh Rolltop Basic v limitovaných barvách zdarma. 

Pro všechny zákazníky, kterým záleží na stylu, se Samsung spojil se značkou Braasi. Jestli někdo přemýšlí o koupi některého z telefonů fanouškovské edice Samsung Galaxy S20 FE nebo S20 FE 5G v jedné z barev, na kterou i duha žárlí, Samsung Galaxy S21 FE 5G nebo elegantního tabletu Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi či Galaxy Tab S7 FE 5G, neměl by na nic čekat. Teď k němu totiž zákazníci můžou získat jedinečný městský batoh od české značky Braasi Industry.

„Spolupráce s kreativními lokálními značkami patří dlouhodobě k našim preferencím. Před nadcházejícím školním rokem jsme zákazníkům chtěli nabídnout příjemný bonus a jsme rádi, že jsme se mohli při této příležitosti spojit právě s Braasi. Výsledkem je stylová limitka, speciální edice, která perfektně ladí k našim zařízením,“ říká ke spolupráci Martin Marek, ředitel korporátního marketingu společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Jaký batoh k vybranému mobilnímu zařízení získáte?

Do akce Samsung a Braasi zařadili model Rolltop Basic, a to rovnou ve čtyřech limitovaných barvách (olivová, levandulová, černá a bílá) a dalších deseti různých barevných kombinacích. Jako ostatní produkty vznikl v pražské dílně Braasi Industry a díky nepromokavé podšívce jeho majitele v ulicích nepřekvapí ani déšť. Batoh ale není omezený jen pro městské využití. Objem až 17,5 litrů je možné regulovat rolováním, díky čemuž je možné využít ho třeba i v horách. Nenápadná vrchní kapsa ochrání všechny věci, zároveň je ale hned po ruce.

Co je Braasi?

Braasi Industry je rodinná firma, která se svou vlastní výrobní dílnou sídlí ve staré zrekonstruované továrně v pražských Holešovicích. Zaměřují se především na výrobu stylových batohů, velmi dbají na kvalitu, a navíc většina použitých materiálů pochází z Česka. Inspirací jejich výrobkům je horolezecké vybavení z 80. let, nejde ale o žádný oldschool. Podobně jako Samsung u svých výrobku dbají na funkčnost a estetiku.

akce Samsung Braasi batoh

„V roce 2013 jsme si koupili první šicí stroj, abychom si vytvořili batoh podle našich představ. Ten nám totiž na trhu chyběl. Chtěli jsme, aby byl nejen funkční a kvalitní, ale aby taky splňoval naše designové nároky. To je něco, co máme se Samsungem společné,“ uvádí Šimon Brabec, majitel Braasi Industry.

Jak akci využít?

Poté, co si zákazník zakoupí jedno z vybraných zařízení v e-shopu samsung.cz nebo u vybraných prodejců, obdrží skrze aplikaci Samsung Members poukaz s unikátním kódem na batoh Braasi Rolltop Basic. K získání poukazu se zákazníci musejí registrovat v aplikaci Samsung Members v sekci Výhody od 11. července do 7. září. Poukaz obdrží přibližně 14 dní od dokončení registrace. Následně si na e-shopu Braasi vybere ve speciální sekci batoh v jedné ze čtyř limitovaných barev nebo dalších 10 barevných kombinací a při platbě uplatní svůj unikátní kód.

Více informací naleznete na stránkách www.samsung.com/cz/braasi/. Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců, najdete na stránkách e-shopu Samsung.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.