Samsung prodal už přes milion monitorů řady Smart Monitor

monitor Samsung Smart Monitor M8

Společnost Samsung Electronics oznámila, že kumulovaný prodej monitorů řady Smart Monitor přesáhl po celém světě milion kusů. V případě, že si předobjednáte Smart monitor M8, získáte jako bonus bílá sluchátka Galaxy Buds2 za 1 korunu. Akce platí do 30. dubna 2022 nebo do vyprodání zásob v e-shopu samsung.cz, ve značkových prodejnách Samsung a u vybraných prodejců.

Nové modely této řady podporují chytrý systém Smart Hub a díky tomu se výborně hodí k práci i výuce z domova. Fungují totiž i samostatně, bez připojení k počítači nebo k jakémukoli jinému externímu zařízení. Kromě toho mohou jejich majitelé využívat celou řadu internetových streamingových služeb, mezi něž patří Netflix, HBO Max, YouTube apod.

První modely řady Smart Monitor si na konci roku 2020 získaly velkou oblibu, takže se ji letos Samsung rozhodl rozšířit. V současné době je v nabídce celých 11 chytrých monitorů, mezi nimi pak špičkové typy M8, M7 a M5.

Pozornost na sebe poutá především horká novinka M8 – univerzální monitor v ikonickém štíhlém provedení. Na výběr jsou čtyři barevné varianty – bílá Warm White, růžová Sunset Pink, modrá Daylight Blue a zelená Spring Green. Díky stylovému designu zapadne Samsung M8 prakticky do jakéhokoli prostředí, takže vyhovuje uživatelům s různým vkusem a preferencemi.

monitor Samsung Smart Monitor M8

Neméně důležitá je i funkční výbava monitoru – Samsung M8 nabízí například odepínatelnou kameru SlimFit Cam nebo aplikaci pro videokonference. To je v éře domácích kanceláří a distančního vzdělávání nesmírně cenné.

Ocenění za inovace na CES 2022 

Díky bohaté nabídce funkcí a využití nejmodernějších technologií získal Smart Monitor M8 na veletrhu CES 2022 cenu Innovation Awards Honoree od renomovaného sdružení CTA (Consumer Technology Association). 28. března 2022 začal Samsung přijímat předobjednávky na M8 v USA, Německu, Francii a mnoha dalších zemích. Zájem výrazně přesáhl firemní očekávání a jednoznačně svědčí o popularitě chytrých monitorů Samsung po celém světě. V prvním letošním čtvrtletí stouply prodeje modelů Smart Monitor (včetně předobjednávek M8) v meziročním srovnání přibližně o 40 %.

„Uživatelé z domova stále častěji pracují, studují a věnují se zábavě. Modely Smart Monitor proto mění tradiční definici monitorů – už se nejedná jen o praktický pracovní nástroj, ale o funkcemi nabité zařízení pro každý životní styl,“ vysvětluje Hyesung Ha, výkonný viceprezident divize zobrazovacích zařízení v Samsung Electronics. „Jsme nesmírně rádi, že naše prodeje překonaly milionovou hranici, a očekáváme další zvyšování poptávky – naši zákazníci po celém světě zkrátka chytrou technologii pro každodenní život chtějí.“

Doporučená maloobchodní cena monitoru je 19 990 Kč, 

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.