Samsung uvádí na trh novou chladničku Bespoke Infinite Line

chladnička Samsung Bespoke Infinite Line CES 2023

Samsung na veletrhu CES 2023 oznámil uvedení chladničky Bespoke Infinite Line na vybrané trhy po celém světě. Po prvotním uvedení na trh v Evropě se chladnička Bespoke Infinite Line dostane do konce roku do dalších zemí včetně Mexika, Thajska a Austrálie.

 Nová špičková vestavná chladnička Samsung umožňuje výběr modelů chladničky, mrazničky nebo vinotéky a vyznačuje se nadčasovým modulárním designem, který se snadno začlení do každého interiéru.

Díky elegantnímu vzhledu, kvalitním přírodním materiálům a funkcím, které maximalizují pohodlí a zefektivňují skladování potravin, se chladnička Bespoke Infinite Line stane trvalou chloubou kuchyní uživatelů.

Nadčasový design, který zkrášlí každou kuchyň

Chladnička Bespoke Infinite Line s nadčasovou estetikou, která odráží nejnovější trendy, je vyrobena tak, aby dlouho vydržela. Nová estetika, nazývaná Infinite Design, je charakteristická decentním vzhledem, odolnými materiály, prvotřídní povrchovou úpravou a elegantními designovými prvky.

Nová chladnička Bespoke Infinite Line přebírá modulární konstrukci z řady Bespoke a staví na vysoce kvalitních materiálech, které lze přizpůsobovat a kombinovat podle měnících se potřeb spotřebitelů. Infinite Design tuto všestrannost umocňuje tím, že stylový vzhled chladničky nezastará ani při změnách životního stylu jejích uživatelů. Díky prostým liniím, hladkému povrchu, povrchové úpravě Timeless Greige a elegantnímu zlatě měděnému rámu vypadá chladnička Bespoke Infinite Line výjimečně dobře v každém interiéru a nikdy nezevšední.

chladnička Samsung Bespoke Infinite Line CES 2023

Vnější část chladničky je vyrobena z prvotřídní hliníkové slitiny, která je odolnější před promáčknutím a poškrábáním a umožňuje snadné setření otisků a nečistot. Vnitřek je světlý a estetický díky technologii Black Metal Cooling a osvětlení Tunnel Lighting – dvěma prvkům, které ztělesňují elegantní vyváženost formy a funkce chladničky.

Technologie Black Metal Cooling, aplikovaná na dveře a další části, pomáhá udržet potraviny déle čerstvé díky rychlé kompenzaci tepelných ztrát, a navíc navozuje pocit větší hloubky, což umocňuje celkový prémiový vzhled. Osvětlení Tunnel Lighting na rámu a policích podtrhuje estetický dojem a zároveň umožňuje snadno prozkoumat každý kout chladničky. Vnitřek chladničky je však nejen atraktivní a chytře rozvržený, ale také prostorný. Chladnička a mraznička mají celkovou kapacitu 805 litrů, zatímco vinotéka nabízí prostor k uložení až 101 lahví.

Zvyšování míry pohodlí v kuchyni

Chladnička Bespoke Infinite Line je vybavena funkcemi, které vycházejí vstříc současným potřebám lidí, a maximalizuje tak jejich pohodlí. Tyto technologie společně zajišťují okamžitý přístup k potravinám a občerstvení, a přinášejí tak skutečně vynikající uživatelskou zkušenost.

chladnička Samsung Bespoke Infinite Line CES 2023

Nová funkce Auto Open Door využívá boční senzor, který při pouhém dotyku okamžitě otevře dveře. To lidem usnadňuje přístup do chladničky, i když mají ruce plné potravin nebo ulepené od přípravy jídla. Chladnička s vestavěným senzorem otevírání dveří nemá žádné překážející madlo a její stylově jednoduchý vzhled odráží současné estetické požadavky uživatelů.

Džbán s automatickým plněním, který lze mýt v myčce nádobí a neobsahuje BPA, poskytuje kdykoli snadný přístup k osvěžující studené filtrované vodě. Je vybaven také infuzérem, který umožňuje připravovat lahodně ochucené nápoje přidáním libovolného ovoce a bylinek. Dvojitý automatický výrobník ledu zajišťuje jeho dostatečnou zásobu dokonce s možností volby tvaru – kuliček do whisky nebo kostek do jiných nápojů.

Flexibilní chlazení pro optimální čerstvost potravin

Flexibilní možnosti skladování u chladničky Bespoke Infinite Line umožňují uchovávat současně různé potraviny za optimálních podmínek, aby vše uvnitř zůstalo čerstvé a chutné. Flex Pantry je nezávisle chlazená přihrádka, kterou lze rychle přepnout na různé přednastavené teploty podle momentálních potřeb uživatelů. Dva připravené teplotní režimy jsou ideální ke skladování široké škály vysoce kvalitních surovin od masa a ryb až po ovoce a zeleninu, a zachovávají déle jejich přirozenou chuť a strukturu.

chladnička Samsung Bespoke Infinite Line CES 2023

Trojitá teplotní zóna vinotéky zajišťuje stejné optimální podmínky také pro skladování vína. Díky třem odděleným klimatickým zónám a přesné regulaci teploty umožňuje skladovat současně různé druhy vína tak, aby si dokonale uchovalo svoje vlastnosti. Dveře UV Protect Glass Door mají trojité sklo, které chrání uložený obsah před změnami okolní teploty a zabraňují pronikání nežádoucího UV záření.

Snadná integrace se SmartThings

Bezproblémové připojení chladničky k systému SmartThings usnadňuje její používání a zjednodušuje vše od skladování vína až po správu spotřeby energie. Aplikace SmartThings Sommelier at Home nabízí uživatelům větší požitek z jídla. Tato aplikace je součástí SmartThings, dokáže analyzovat etikety vína a nabízí informace o optimálních podmínkách jeho skladování. Není tedy zapotřebí bádat nad tím, jak správně postupovat. V kombinaci s aplikací SmartThings Cooking doporučí také vhodnou kombinaci jídla a vína jako opravdový zkušený sommeliér.

Funkce SmartThings Energy umožňuje snadno sledovat a řídit spotřebu elektřiny chladničky a nabízí tipy, jak snížit uhlíkovou stopu a ušetřit peníze. Režim AI Energy Mode vylepšuje efektivitu této funkce tím, že analyzuje vzorce používání chladničky a další faktory a optimalizuje nastavení tak, aby dosáhla ještě větších úspor energie.

Dostupnost a cena

Cena nové chladničky nebyla zatím zveřejněna. Mezi země, kde byla chladnička poprvé uvedena na trh, patří Velká Británie, Německo, Itálie, Francie a země Beneluxu. Později by měly následovat další trhy po celém světě

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.