Sencor představil Full HD televizor SLE 40FS700TCS se systémem VIDAA

Full HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS cena

Sencor uvedl na trh nový Full HD televizor SLE 40FS700TCS se systémem VIDAA a úhlopříčkou 100 cm. Televizor nabízí celou řadu oblíbených aplikací v češtině a je v prodeji za velmi příznivou cenu. 

Nabídka tunerů a aplikací

Nový chytrý FULL HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS je vyladěný pro potřeby sledování moderních online videopůjčoven.

Kromě obligátního vybavení všemi dostupnými tunery (DVB-T2, DVB-T, DVB-C, DVB-S2) je v televizoru předinstalována celá řada aplikací, do kterých se stačí jen přihlásit.

Videopůjčovny na dosah

Videopůjčovny Netflix, Disney+, Prime Video a aplikace pro každodenní používání, jako jsou Youtube, Voyo, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky a Lepší.TV jsou doplněné moderní funkcí HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV).

Full HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS cena

Celá řada do češtiny lokalizovaných aplikací tak usnadňuje přístup k v dnešní době tolik oblíbenému obsahu, oblíbeným seriálům a filmům.

Operační systém VIDAA

Televizor Sencor SLE 40FS700TCS je prvním, který byl osazen moderním operačním systémem VIDAA, který se vyznačuje vysokou rychlostí ovládání a stabilitou fungování. Noví majitelé ocení také velmi praktické ladění kanálů, které systém VIDAA nabízí.

Kvalitní obraz a zajímavá výbava

Televizor SLE 40FS700TCS je vybaven obrazovkou s úhlopříčkou 100 cm (40“) ve Full HD rozlišení. S technologií D-LED zaujme kvalitním obrazem a praktickým pozorovacím úhlem 178°/178° (ve vertikální i horizontální rovině). Stejně kvalitní obraz tak budou mít všichni diváci, kteří se před televizor posadí.

Full HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS cena

Ve výbavě nechybí možnost připojení TV k internetu pomocí Wi-Fi a celá řada vstupů: 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0, sluchátkový výstup 3,5 mm Jack. O zvuk se stará technologie Dolby Digital Plus prostřednictvím zabudovaných stereo reproduktorů s výkonem 2 x 8 W.

Full HD televizor Sencor SLE 40FS700TCS cena

Ačkoliv si diváci na televizoru oblíbí zejména, během pár vteřin po zapnutí dostupné, aplikace videopůjčoven Netflix, Disney+ a Prime Video, televizor si poradí s přehráním celé řady audio i video formátů. Může tak sloužit jako plnohodnotné multimediální centrum domácnosti.

Dostupnost a cena

První televizor s novým a rychlým operačním systémem VIDAA a úhlopříčkou 100 cm Sencor SLE 40FS700TCS je na českém trhu nabízen za 6 499 Kč.

Zdroj a foto: Sencor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.