Sestavení nejdelšího českého papírového modelu. Můžete být u toho

Nemáte program na víkend 7.2.–8.2.2015 a chcete být u rekordní stavby papírové limuzíny? V Centru Černý Most v Praze si můžete svůj sen splnit. V sobotu od 9:00 do 21:00 h a v neděli od 9:00 do 15:00 h najdete nepřehlédnutelný auto-stánek, necháte si vytisknout papírový model, vystřihnete a sestavíte jej.

Všichni návštěvníci stánku se mohou zapojit do pokusu o vytvoření nejdelší papírové limuzíny a zápisu do České knihy rekordů – mohou buď přinést již hotový středový díl limuzíny (vystřihovánka je ke stažení na webu www.zabavadomu.cz/media/pdf/hp-limuzina-bila.pdf) nebo jej získat a sestavit na místě. Pokusu o rekord a sestavování obřího papírového modelu můžete osobně přihlížet v neděli 8.2.2015 mezi 15. a 18. hodinou.

Každý účastník, který odevzdá středový díl limuzíny, se bude moci svést i skutečnou limuzínou, která bude čekat u bran nákupního centra v neděli 8.2. mezi 15. a 18. hodinou. Iniciátorem pokusu o český rekord ve vytvoření nejdelšího papírového auta je HP, které dodalo vybavení stánku, včetně multifunkcí HP Deskjet Ink Advantage, které zvládnou vytisknout dvakrát více stran za stejné ceny, jako u předchozích generací tiskáren. Partnery akce  jsou společnosti Centrum Černý Most, KORES, portál Kudy z nudy a Svaz modelářů ČR.

Zdroj a foto: HP