Skládací telefon HONOR Magic Vs získal ocenění iF DESIGN AWARD

telefon HONOR Magic Vs iF Design Award ocenění

Vlajkový skládací telefon HONOR Magic Vs získal prestižní ocenění iF DESIGN AWARD. Porotu 130 odborníků z celého světa si HONOR Magic Vs získal ultra tenkým a absolutně symetrickým designem.

Porotci iF DESIGN AWARD potvrdili, že lehký a super tenký skládací HONOR Magic Vs svým designovým řešením posouvá benchmark ve svém odvětví.

Přelomový design pantu

HONOR Magic Vs je výjimečně tenký a lehký. Ve složeném stavu je tenký pouhých 12,9 mm a váží 267 g. Navzdory kompaktním rozměrům jej pohání baterie s kapacitou 5000 mAh. To je mezi skládacími smartphony do 270 g dosud vůbec největší kapacita baterie.

K nízké hmotnosti smartphonu HONOR Magic Vs přispívá revoluční super lehký bezkloubový pant. Vzniknul technologií odlévání z jednoho kusu, čímž se počet konstrukčních prvků snížil z 92 u předchozí generace na pouhé 4. Díky důmyslné konstrukci pantu se HONOR Magic Vs skládá pevně bez mezery a po rozložení má téměř zcela plochou obrazovku a odlišuje se tak od konkurenčních skládacích zařízení.

iF DESIGN AWARD je jednou z největších designových soutěží světa

iF Design Foundation je nezávislá organizace, která hodnotí celkový dopad designu a jeho využití. V roce 2023 se přihlásilo celkem 11 000 produktů z 56 zemí z celého světa. Cena iF DESIGN AWARD patří k nejprestižnějším světovým oceněním za design. Mezinárodní porota expertů vybírá z přihlášených účastníků ty, které přináší z jejich pohledu nejlepší inovace.

telefon HONOR Magic Vs iF Design Award ocenění

O tom, které produkty cenu získají, rozhoduje bodování v pěti kritériích: nápad, forma, funkce, odlišení od ostatních a celkový dopad na společnost. Letos se v porotě iF DESIGN AWARD sešlo přes 130 špičkových odborníků na design z více než 20 zemí a pod rukama jim prošlo skoro 11 tisíc přihlášených produktů nejrůznějších stylů, materiálů i barev.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.