Sluchátka a powerbanky Yenkee zpříjemní sportování a výlety

bezdrátová sluchátka a powerbanky Yenkee

Zajímavé produkty Yenkee vám zpříjemní cestování i sport. Bezdrátová sluchátka vás budou doprovázet při sportování či výletech v přírodě, powerbanky pak zajistí vašemu telefonu, fotoaparátu nebo akční kameře dostatek energie i při delším pobytu venku. Běžcům i turistům se může hodit i stylová ledvinka.

Nic nás nedokáže namotivovat tak dobře, jako správně zvolený playlist a nic nám nedává takovou svobodu, jako bezdrátová sluchátka Yenkee Gemini YHP 01BT WE. Bezdrátový přenos se postará o pohodlné sportování bez zamotaných kabelů a díky své kompatibilitě je připojíte k operačnímu systému iOS i Android.

bezdrátová sluchátka Yenkee Gemini YHP 01BT WE

Samotná sluchátka se postarají o 4hodinovou reprodukci hudby, zatímco nabíjecí pouzdro prodlouží dobu provozu až na 20 hodin. Sluchátka jsou navíc opatřena dotykovými senzory, takže telefon můžete po celou dobu nechat v kapse. Funkce potlačení šumu z okolí se pak postará o ničím nerušený poslech při hudbě i telefonních hovorech. Doporučena cena je 799 Kč.

Reklama/Advertisement

Pokud víte, že pojedete někam na delší dobu, doporučujeme sluchátka Yenkee Lounge. Na jedno nabití zvládnou přehrávat 5 hodin hudby. Na výletech se vám naopak bude hodit výdrž až 20 hodin pomocí dobíjecího pouzdra.

bezdrátová sluchátka Yenkee Lounge

Sluchátka jsou snadno ovladatelná pohybem, a navíc díky dvěma vestavěným mikrofonům dokážou efektivně potlačovat šum z okolí. Na své si přijde každý, jelikož se dají jednoduše připojit k operačnímu systému iOS a Android. Doporučena cena je 999 Kč.

Napájení na cestách dokáže vyřešit například zařízení Yenkee YPB 3010. Tato powerbanka nabízí kapacitu 30 000 mAh, což stačí na několikanásobné dobití běžného mobilního telefonu. Získáte tak dobíjecí kapacitu na více než týden provozu vašeho telefonu.

powerbanka Yenkee YPB 3010

Mezi další výhody powerbanky YPB 3010 patří dvojice výstupních USB portů, díky nímž můžete nabíjet dvě zařízení naráz a zároveň lze powerbanku nabít všemi běžnými nabíječkami, díky třem různým vstupním USB portům – Micro USB, USB C, Apple Lightning. LCD displej usnadní orientaci ve zbývající kapacitě baterie s hmotností 640 g. Doporučena cena je 899 Kč.

powerbanka Yenkee YPB 2045
Další možností je powerbanka Yenkee YPB 2045 s hmotností 358 g. Kapacita 20 000 mAh a výkon 45 W zvládne nabít i běžný laptop. Power Delivery u této powerbanky funguje oboustranně. Chrání akumulátory v nabíjených zařízeních, aby nepojímaly větší energii, než dokáží zvládnout a zároveň se PD aktivní i při nabíjení samotné powerbanky, které trvá pouze 3 hodiny. Doporučena cena je od 2 499 Kč.

běžecká ledvinka SPORT YENKEE YBM W510BKOutdoorova běžecká ledvinka SPORT YENKEE YBM W510BK nabízí atraktivní, a hlavně funkční design. Reflexní plochy se postarají o vaši bezpečnost a prémiové materiály naopak zaručí maximální komfort a dlouhou životnost. Prostorná transparentní kapsa vám zároveň uschová telefon, ke kterému se budete moct dostat i bez vyndání pomocí otisku prstu.

Na další propriety, jako jsou klíče, sluchátka či jiné drobnosti je určena druhá kapsa se zipem. Doporučena cena je 269 Kč.

Zdroj a foto: Yenkee

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.

Reklama/Advertisement