Reklama/Advertisement

Smartphony Lenovo P90 a VIBE X2, náramek VIBE Band VB10 a blesk VIBE XTension Selfie Flash

Společnost Lenovo uvedla na veletrhu CES 2015 nový chytrý telefon Lenovo P90, limitovanou edici  smartphone VIBE X2 Pro, blesk VIBE XTension Selfie Flash.a náramek Lenovo VIBE Band VB10 s displejem s elektronickým inkoustem E Ink

Lenovo P90 s 64bitovým procesorem Intel Atom a pokročilým modemem Intel LTE

Lenovo P90 je první chytrý telefon využívající kombinaci nejnovějšího 64bitového procesoru Intel Atom Z3560 s 5pásmovým modemem Intel XMM 7262. Tyto výkonné komponenty umožňují P90 mimo podpory LTE-Advanced FDD & TDD pro vysokorychlostní připojení na globálních trzích také dosahovat neuvěřitelné rychlosti zpracování dat. Telefon je vybaven 4000 mAh baterií a jeho 5,5palcový FHD displej P90 umožňuje při působivých 400ppi mobilním uživatelům prohlížet digitální obsah ve vysoce kvalitním rozlišení.

Kromě toho se P90 chlubí pokročilým 13Mpx zadním fotoaparátem s nejmodernějším vrstveným senzorem a optickou stabilizací obrazu pro brilantní záběry i při slabém osvětlení. Přední 5Mpx fotoaparát je vybaven zkrášlovacími funkcemi a ovládáním pomocí gest, zatímco 4G LTE data jsou ideální pro streamování videa a hudby nebo hraní her na cestách. P90 bude k dispozici v bílé, černé nebo červené.

Lenovo VIBE X2 Pro

Limitovaná edice VIBE X2 Pro

Smartphone Lenovo VIBE X2 Pro v limitované edici se stejně jako model Lenovo X2 může pochlubit nápadným a oceňovaným vrstveným designem. Navíc se pyšní 5,3palcovým FHD displejem a 64bitovým procesorem Qualcomm Snapdragon Octa-Core. Pro snadnější použití má Lenovo X2 Pro, intuitivně navržené uživatelské rozhraní VIBE 2.0 s personalizovaným zámkem displeje, fotoaparátem Instant On a elegantními transparentním ikonami. Smartphone využívá dvojici 13megapixelových fotoaparátů s automatickým ostřením (přední a zadní) s LED bleskem, ovládání pomocí gest a zkrášlovácí funkce, které kombinuje s novým bleskem VIBE Xtension Selfie Flash pro zachycení bezchybných selfies.

Selfie Flash

Selfie blesk VIBE Xtension

Lenovo VIBE Xtension Selfie Flash je příslušenství, které musíte mít pro zachycení každého okamžiku bez ohledu na aktuální světelné podmínky. Kapesní blesk se zapojuje do audio konektoru a pomáhá uživateli rychle vytvořit ideální osvětlení a synchronizovat jej se závěrkou fotoaparátu. Selfie Flash využívá pro doplnění dostupného osvětlení o přírodní barevné tóny 8 difúzních LED. Dobíjecí blesk umožňuje pořídit a nasdílet až 100 selfies na jedno nabití ve dne i v noci.

VIBE Band

Náramek Lenovo VIBE Band

Příslušenství Lenovo VIBE Band VB10 je vybaveno displejem s elektronickým inkoustem E Ink, nabízí 7denní výdrží baterie (s neustále zapnutým displejem a Bluetooth), fitness funkce a upozornění z telefonu (hovory, SMS, Facebook, Twitter, WeChat a další). Náramek je voděodolný a je možné jej propojit s mobilním zařízením s Androidem nebo iOS.

Ceny telefonů ani blesku nebyly zveřejněny, náramek VB10 bude nabízen za korunový ekvivalent 89 USD (v závislosti na kurzu v době uvedení na trh).

Zdroj a foto: Lenovo

You must be logged in to post a comment Login