Sonos uvádí chytré reproduktory Era 300 a Era 100

reproduktor Sonos Era 300 cena

Sonos představil nejnovější generaci svých chytrých reproduktorů Era 300 a Era 100 s naprosto inovativním zvukem a designem. Era 300 je zcela nový revoluční reproduktor navržený pro co nejlepší a nejvýraznější prostorový zvuk s Dolby Atmos, zatímco Era 100 je vyladěnou verzí nejprodávanějšího reproduktoru Sonos One.

Řada Era, vyvinutá ve spolupráci s oceňovanými umělci a zvukovými inženýry, přináší další úrovně pohlcujícího poslechu s rozšířenou konektivitou a technologií Trueplay™.

reproduktor Sonos Era 300 cena

Era 300 a Era 100 jsou také prvními reproduktory zkonstruovanými podle aktuálních standardů odpovědného designu Sonos, které zahrnují dlouhodobou provozuschopnost, energeticky úsporné technologie a použití recyklovaných materiálů. 

Era 300: bezkonkurenční prostorový zvuk s Dolby Atmos

Neslýchané pro reproduktor této kompaktní velikosti: Era 300 se může pochlubit šesti výkonnými měniči, které směřují zvuk doleva, doprava, vpřed a nahoru. Ty poskytují průlomový zvukový přednes s Dolby Atmos, který staví posluchače do samotného středu oblíbených filmů a hudby.

reproduktor Sonos Era 300 cena

 • Navrženo do prostoru: Era 300 zahaluje svou dokonale komplexní akustickou architekturu do elegantního designu přesýpacích hodin, přičemž každý úhel, proporce a perforace vylepšují směr a rozptyl zvuku, aby vás skutečně obklopil ze všech stran.
 • Realistický prostorový zvuk: Era 300 je první produkt značky Sonos, který při použití jako zadní reproduktory domácího kina poskytuje vícekanálový prostorový zvuk. Filmoví fanoušci mohou spárovat dva reproduktory se soundbarem Arc nebo Beam (Gen 2)
  a vytvořit tak skvělý zážitek Dolby Atmos, který je vtáhne ještě hlouběji do děje.
 • Úzká spolupráce s hudebním průmyslem: Sonos úzce spolupracoval se svou komunitou předních umělců a tvůrců – včetně členů Sonos Soundboard týmu – na pečlivém vyladění reproduktoru Era 300, aby si posluchači mohli vychutnat zvuk ve studiové kvalitě, který věrně interpretuje záměr umělce.

Era 100: znovuzrození ikony

Reproduktor Era 100 je jen o něco málo větší než jeho předchůdce Sonos One. Era 100 je vybavena zcela novým hardwarem a softwarem s akustikou a designem nové generace, které umožňují detailní stereofonní zvuk a hluboké basy.

reproduktor Sonos Era 100 cena

 • Nyní ve stereu: Dva nakloněné tweetery vysílají ostré vysoké frekvence vlevo i vpravo
  a zajišťují bohatý stereo zážitek, zatímco jeden středobasový měnič se postará o věrné přehrávání vokálních frekvencí středního pásma a hluboké basy, které byste u takového reproduktoru kompaktní velikosti nečekali.
 • Malý, ale výkonný: Moderní, avšak nadčasový design reproduktoru Era 100 je plný zvukových a technických inovací a představuje elegantní doplněk pro každou polici, kuchyňskou linku, stůl nebo noční stolek.
 • Přizpůsobte si systém podle svého: Pro vytvoření prostorového zvuku můžete k soundbaru přidat dva reproduktory Era 100 jako zadní kanály nebo jednoduše spárujte dva dohromady pro stereofonní zvuk, který zaplní celou místnost.
 • reproduktor Sonos Era 100 cena

Prémiový, udržitelný design, který myslí na všechny

Era 100 a Era 300 staví na nadčasové estetice akustického designu Sonos a reagují na výzvy, kterým čelí naše životní prostředí. Každý, kdo s produkty Sonos přijde do styku, jistě ocení nové uživatelské rozhraní a udržitelný design, které zahrnují dlouhodobou provozuschopnost, energeticky úsporné technologie a použití recyklovaných materiálů.

 • Udržitelnější zvuk: Era 100 a Era 300 jsou vyrobeny z recyklovaného plastu (PCR)
  a zabaleny do 100% papíru z udržitelných zdrojů, Zároveň jsou navrženy tak, aby snižovaly spotřebu energie s příkonem pod dva watty v klidovém stavu a novou pokročilou funkcí režimu spánku, když se nepoužívají.
 • Delší životnost: Oba reproduktory jsou navrženy tak, aby ve vaší domácnosti vydržely dlouhá léta, a jsou konstruovány s tím, aby je bylo možné snadno opravit – proto došlo k omezení lepidel a přednost dostaly šrouby pro snadnou demontáž a opravu.
 • Odvážné, nové uživatelské rozhraní: Era 100 a Era 300 disponují novým intuitivním uživatelským rozhraním včetně nového kapacitního posuvníku hlasitosti pro jednoduché ovládání, který doplňuje rychlé ovládání hudby pomocí aplikace Sonos, Apple AirPlay 2
  a Bluetooth®.
 • Vylepšená konektivita: Streamujte veškerý zvuk, který máte rádi, pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth a napřímo připojte další audio zařízení, například gramofon, prostřednictvím pomocného kabelu a adaptéru Sonos Line-In.
 • Rozšíření technologie Trueplay: Pomocí mikrofonu v zařízeních Era 100 a Era 300 optimalizuje technologie Trueplay zvuk pro jedinečnou akustiku vašeho prostoru pouhým klepnutím v aplikaci Sonos. K dispozici je pro uživatele systémů Android i iOS.

reproduktor Sonos Era 100 cena

Dostupnost a cena

Sonos Era 300 bude k dispozici u vybraných prodejců od 28. března 2023 za 12 490 Kč, Sonos Era 100 bude u vybraných prodejců od 28. března 2023 nabízen za 6 990 Kč.

Zdroj a foto: Sonos

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.