Sonos uvádí odolný reproduktor Move 2 pro zahradní párty i domácí poslech

odolný přenosný reproduktor Sonos Move 2 cena

Sonos představil odolný přenosný reproduktor Move 2, který zvládne prostorový stereo zvuk, disponuje 24hodinovou výdrží baterie a vysoce odolným designem připraveným na každou party.

odolný přenosný reproduktor Sonos Move 2 cena

Move 2 je nabitý inovacemi nejen v oblasti zvuku, ale i trvale udržitelným designem – jedná se o dosud nejudržitelnější přenosný reproduktor od Sonosu, zároveň je prvním, který přináší stereo zvuk i venku bez připojení na Wi-Fi. 

Prémiový výkonný přenosný reproduktor

Move 2 je upgradovaný zvenku i zevnitř, s akustikou nové generace, výkonným stereo zvukem a hlubokými basy, ať už posloucháte cokoli. 

Super nabitý zvuk nyní ve stereu: Move 2 přichází s kompletně přepracovanou akustickou architekturou se dvěma tweetery, která přináší prostorový stereo zvuk s výraznými vokály, abyste se při poslechu cítili jako při živém vystoupení. Díky precizně vyladěnému basovému měniči, který produkuje hluboké dynamické basy, pocítíte rytmus i při poslechu venku.

Přizpůsobte si svůj systém: S podporou Bluetooth i Wi-Fi je velmi flexibilní – streamujte přes Bluetooth do stereo páru reproduktorů Move 2 (stereo párování funguje při připojení na Wi-Fi) a rozšiřte svůj záběr, anebo seskupte Move 2 s vaším systémem Sonos u vás doma na Wi-Fi a povzneste domácí party o level výš.

odolný přenosný reproduktor Sonos Move 2 cena

Výdrž a design

Mnohem více energie: Move 2 nabízí až 24hodinovou výdrž baterie – dvakrát delší dobu přehrávání než u původního modelu Move. Přes USB-C port si navíc můžete dobít svůj telefon nebo další zařízení kdekoliv na cestách, takže Move 2 se stane nepostradatelným společníkem na vašich výletech a při outdoorových aktivitách.

Udržitelný design navržený tak, aby přežil jakékoli dobrodružství: Move 2 snižuje spotřebu energie při nečinnosti o více než 40 %. Je vyroben z recyklovaných plastů a vyměnitelná baterie prodlužuje jeho životnost. Zabalen je v zodpovědně navrženém obalu, který neobsahuje plasty, využívá materiály z udržitelných zdrojů a je plně recyklovatelný.

Vylepšený design i ovládací prvky: Move 2 je nově k dispozici v olivové barvě, která doplňuje neutrální bílou a černou variantu. Move 2 nabízí stejně jako nedávno uvedené produkty Era nové intuitivní uživatelské rozhraní. Snadné ovládání hlasitosti zajišťuje kapacitní posuvník. Přehrávání, přeskakování skladeb nebo kontrolu stavu baterie lze provést prostřednictvím Sonos Voice Control, Amazon Alexa, aplikace Sonos, Apple AirPlay2 a Bluetooth.

odolný přenosný reproduktor Sonos Move 2 cena

Snadné přenášení a připojení

Všestranný zvuk, se kterým můžete cestovat: Díky ultra odolné konstrukci a krytí IP56 je Move 2 stvořen k tomu, aby odolal náhodným pádům, dešti, špíně i slunci. Automatické ladění Trueplay neustále optimalizuje zvuk dle svého okolí, takže Move 2 vždy hraje tak, aby byl váš zážitek z poslechu co nejlepší bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

Připojte se ke svému oblíbenému obsahu: Streamujte zvuk pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth nebo poznejte nové možnosti poslechu připojením gramofonu, počítače či jiného zdroje zvuku pomocí adaptéru Sonos Line-In.

odolný přenosný reproduktor Sonos Move 2 cena

Dostupnost a cena

Odolný přenosný reproduktor Sonos Move 2 bude v prodeji od 20. září za doporučenou koncovou cenu 12 490 Kč.

Zdroj a foto: www.sonos.com  

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.