Sound Mirror – zrcadlo s hlasovými službami

zrcadlo s hlasovými službami Sound Mirror

ICON AI Sound Mirror je zrcadlo s vestavěným reproduktorem. Pokud se jej zeptáte, kdo je na světě nejkrásnější, skutečně se můžete dočkat odpovědi. Obraz v zrcadle to být nemusí… Hlasem aktivované služby toho nabízejí mnohem více.

Výrobce uvádí, že zrcadlo má nadčasový design, který se hodí do každé místnosti. Kuchyně, koupelna, obývací pokoj, hala, jídelna… Kde je místo na stěně, tam jej můžete umístit. Vlhkost nevadí (splňuje IPX6 normu), kabely nepřekážejí (Bluetooth a WiFi připojení), stačí hlasem zvolit nějakou oblíbenou službu a přehrávat hudbu, podcast, zaposlouchat se do audioknihy nebo si nechat přehrát třeba předpověď počasí…

Nastavení je otázkou pár minut, vše jednoduše probíhá s využitím aplikace SOUND MIRROR v mobilním telefonu. Samozřejmostí by mělo být nastavení basů, výšek, zkrátka přizpůsobení zvukového výstupu tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Reklama/Advertisement

Standardně bude zrcadlo vyráběno ve zlaté, chromové, matné černé a matné bílé barvě. Za příplatek je možné zvolit i jiný odstín podle vlastního uvážení. Přesná cena ale zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj a foto: ICON AI

Reklama/Advertisement