Světová premiéra nové řady telefonů nubia My Prague

nubia My Prague
nubia My Prague

Společnost nubia včera představila novou řadu chytrých telefonů s názvem nubia My Prague. Telefony s 5,2palcovým displejem pohání osmijádrový procesor a mají 3 GB vnitřní pamětí a 32 GB paměti pro data. Zaujmou i množstvím zajímavých fotografických funkcí.

V dnešní době už si snad nikdo z nás nedokáže představit život bez mobilního telefonu. Chytré telefony využíváme nejen k telefonování, ale také k vyřizování pracovních povinností, ať už emailem nebo jinou aplikací, hrajeme hry, komunikujeme přes sociální sítě a v neposlední řadě fotíme. Cílem mobilních technologií je usnadnit nám život, ale zároveň nás často od reálného života odvádějí.

Filozofií značky nubia je právě zbořit tento pohled na svět mobilních technologií. Proto vznikla nubia My Prague, která zaujme nejen svým hřejivým designem, ale i funkcemi, které umožní každému uživateli zkusit si být na chvíli umělcem a vytvořit tak fotografie nebo videa, která budou mít díky vybavení telefonu špičkovou kvalitu.

Reklama/Advertisement

A proč právě Praha? Naše hlavní město inspirovalo vedení značky nubia právě svojí kulturou, historií a uměním, a tak se rozhodlo po něm pojmenovat novou řadu těchto telefonů. Prezident Dr. Li strávil se svým týmem v Praze devět dní, při nichž zachytil novým telefonem více než 300 scenérií.

Probuďte své umělecké smysly

Jedno z hlavních poselství nového telefonu nubia My Prague je dopřát všem jeho uživatelům možnost vytvářet fotografie a videa, která se mohou srovnávat s profesionálními zařízeními.  Nubia My Prague nabízí kreativní aplikaci Left Face Principle, která zobrazuje při focení selfie levou stranu uživatele.

Pomocí funkce Time – lapse (sled snímků, které jsou lidskému oku promítány tak rychle za sebou, že jednotlivé obrazy splynou v pohyb) dokáže každý vytvořit nezapomenutelné video.  Během focení s nubia My Prague je uživatelům nabízena možnost použití některého z mnoha filtrů, jež pomohou dodat výslednému snímku ten správný efekt.

Technické specifikace:

  • Displej: dotykový Super AMOLED, 5,2″ (1 920 × 1 080 bodů)
  • Fotoaparát: 13 Mpx (4 160 × 3 120), LED dioda, autofocus, video: ano (1 920 × 1 080 px, 30 FPS
  • Chipset: Qualcomm Snapdragon 615 MSM8939, CPU: 8×1,5 GHz
  • Paměť: RAM: 3 GB, vnitřní paměť: 32 GB, paměťové karty: microSDXC
  • Data: HSPA: 42 / 5,76 Mb/s, LTE, , Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth: 4.0
  • Operační systém: Android 5.0
  • Akumulátor: 2 200 mAh

Na našem trhu by se měl objevit ve třetím čtvrtletí 2015 za předpokládanou cenu 11 500 Kč.

Zdroj a foto: Nubia

 

Reklama/Advertisement