Tesla Smart Pillow – chytrý polštář zahřeje, zahraje a zkontroluje váš spánek

chytrý polštář s vyhříváním a reproduktory Tesla Smart Pilllow

Řadu produktů pro chytrou domácnost pod značkou Tesla nejnověji doplňuje chytrý polštář Tesla Smart Pillow pro spokojený a zdravý spánek. Chytrý polštář prohřeje krční páteř, zajistí usínání s oblíbenou hudbou a celou noc monitoruje kvalitu spánku.

Ergonomicky tvarovaný polštář Tesla Smart Pillow je nejen velmi pohodlný a díky pratelnému potahu snadno udržovatelný, ale také se stane novým technologickým prvkem chytré domácnosti. Kromě kvalitního spánku jsou jeho hlavními vlastnostmi vyhřívání prostřednictvím uhlíkových vláken, monitorování kvality spánku a přehrávání hudby ze zabudovaného reproduktoru.

Při nočním spánku, nebo třeba jen odpoledním zdřímnutí, sleduje polštář Tesla Smart Pillow v pravidelných intervalech informace o fázích, délce a kvalitě spánku. Prostřednictvím Bluetooth připojení je pak odesílá do aplikace Tesla Smart v chytrém telefonu. Zde je možné záznamy procházet a lépe přizpůsobit svůj denní režim pro co nejkvalitnější odpočinek.

Vedle kvalitního materiálu a promyšleného tvarování přispívá Tesla Smart Pillow ke kvalitnímu spánku také vyhříváním pomocí uhlíkových vláken v rozsahu 37 až 52 stupňů. Suché teplo z polštáře má příznivý vliv na uvolnění krční páteře a s vyhřívaným polštářem bude spánek pohodlnější i zdravější.

Reprodukce hudby a nastavení pomocí telefonu

Mnoho lidí je zvyklých usínat při relaxační hudbě nebo poslechu audioknih či podcastů. Používat v posteli sluchátka je ale nepohodlné a puštěné rádio může obtěžovat ostatní členy domácnosti. Proto je v polštáři Tesla Smart Pillow zabudovaný i reproduktor, který je slyšet jen z bezprostřední blízkosti. Po propojení polštáře s chytrým telefonem je možné pohodlně poslouchat libovolnou hudbu nebo se třeba nechat uspat bílým šumem.

chytrý polštář s vyhříváním a reproduktory Tesla Smart Pilllow

Vyhřívání, sledování kvality spánku i přehrávání hudby reproduktorem zabudovaným v chytrém polštáři Tesla Smart Pillow obstarává napájení přes USB konektor – stejný jako se používá v chytrých telefonech. V případě nedostupnosti napájení z elektrické sítě lze použít i powerbanku. Použitý způsob napájení je naprosto bezpečný a splňuje všechny příslušné normy.

Kromě propojení s chytrým telefonem a aplikací Tesla Smart podporuje polštář Tesla Smart Pillow také asistenční systémy chytré domácnosti Amazon Alexa a Google Home.

Technické specifikace 

Chytrý polštář Tesla Smart PILLOW
rozměry57 × 38 × 8-11 cm
funkceMonitoring spánku, prohřívání krční páteře pomocí technologie FIR, zabudované reproduktory, časovač, pratelný potah
napájeníUSB, 5 V / 500 mA
připojeníBluetooth (2,4 GHz IEEE 802.15)
rozsah teplot vyhřívání37-52 °C
mobilní aplikaceTesla Smart pro Google Android a Apple iOS
asistenční službyAmazon Alexa, Google Home
cena2 490 Kč

Chytrý polštář Tesla Smart Pillow lze pořídit u vybraných prodejních partnerů značky Tesla.

Zdroj a foto: Tesla Smart

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.